Kilka problemów (grafika,trenerzy itd.)

 korona73 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2005
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013, 11:19    #1
Witam.
1. Czy jest możliwość żeby dodatki dać w inne miejsce niż na "C", bo tam słabo z miejscem, a jest tego ponad 5 gb i czy można jakoś wskazać ścieżkę w grze, żeby np. te loga,twarze,koszulki zczytywało z innego dysku?
2. Jak zmienić na stałe kolory atrybutów, bo co włączenie gry muszę robić to od nowa (wiem, że w 12 mi ktoś podpowiedział i działało)
3. Pamiętam, że w 12 do Koronki sprowadziłem sobie świetnych trenerów i miałem wszystko prawie na 5 gwiazdek i był do tego taki program co obliczał jakie parametry musi mieć trener, żeby mieć 5 gwiazdek jako np. trener bramkarski. Jak to jest w 13 macie jakiś namiar?
4. Odpaliłem sobie ligi polskie i izraelskie na dużej bazie danych czyli chyba 15 tys piłkarzy, a jak biorę od Was talenty z ligi polskiej to żadnego nie ma tj. Aleksander Jagiełło, Kamil Włodyka,Mariusz Stępiński itd. czym to jest spowodowane i co muszę włączyć?
5.Czy jest już skin Fahrenheit do FM13, bo pamiętam, że był świetny. Ten Steklo x3 też daje radę, ale wkurza mnie, że paski gdy rozwijam są prześwitujące i trochę się zlewa, do tego tło meczowe jest dramatyczne :)

To tyle moich wypocin, liczę na pomoc i dzięki z góry, idę zdobywać LM Koronką :)

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 07:59    #2
1. - w ustawieniach jest coś takiego, chyba nazywa się domyślny folder dodatków, czy jakoś tak, zależy chyba od wersji.
2. - musi być zaznaczone buforowanie skórki. Albo odznaczone, nie wiem sam =)
3. - nie wiem na pewno, ale całkiem możliwe, że ten z dwunastki będzie działał w trzynastce, jakiś FM Coach Calculator, czy coś takiego toto się nazywało.
4, 5 - ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution