Problem z drużyną rezerw w polskiej lidze

 Martianho Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2013, 18:41    Pytanie
Witam :) Prowadzę drużynę MKS Kluczbork w FM 2011, z dodatku z grywalną II ligą polską (3 klasa rozgrywkowa). Zacząłem właśnie 3 sezon, okres przedsezonowy przed Ekstraklasą i teraz pytanie:

1)fajnie byłoby gdyby II drużyna brała udział w jakichś rozgrywkach aby młodzi się ogrywali, są zrobione rozgrywki dla rezerw, jednakże moja drużyna w tym nie uczestniczy. Nie dostawałem zaproszenia ani jak byłem w II, ani w I lidze, mimo iż dla drużyny U-18 zaproszenie było co sezon i chłopaki sobie kopali. Jest jakaś szansa, że teraz przed rozpoczęciem rozgrywek Ekstraklasy dostanę takie zaproszenie? (Chociaż widziałem, że już są utworzone 2 grupy rezerw, 3 grupa cały czas ma podane, że rozegrała 30 meczów i jeszcze nie jest wyzerowane) Jeśli teraz nie dostanę (dla U-18 już dostałem na ten sezon) to co zrobić, aby moje rezerwy w następnym sezonie cokolwiek kopały w tych rezerwach?

2)przerzucam chłopaczka z pierwszej drużyny do drużyny rezerw. Nie mam już kontroli nad jego reżimem treningowym, czy da się to zmienić i jeżeli się nie da to czy on też przebywając w rezerwach coś rozwijać się będzie? Dodam, że jak wchodzę w kluby patronackie to widnieje tam MKS II Kluczbork, nie mam też opcji takiej jak np we włoskiej lidze, że mogę "udostępnić gracza drużynie rezerw do czasu odbudowania kondycji", czyli nie są to tyle moje rezerwy co po prostu klub patronacki.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

//Edytowano 6 razy, ostatni raz 05.05.2013, 18:44

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution