Reforma ligi

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013, 15:23    Pytanie
Czy ktoś wie, jak w edytorze ustalić nowe zasady ligowe, takie jakie teraz będą wprowadzane w naszej ekstraklasie(chodzi mi o podział na grupy)?
Sam próbowałem to zrobić, ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Czy w ogóle jest taka możliwość?
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 16:04    #1
Na tej samej zasadzie działa kilka innych lig na przykład liga belgijska - sprawdź w edytorze jak to wygląda u nich ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 bochniak Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2008
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2013 17:22    #2
Liga belgijska działa na całkiem innej zasadzie, poczytaj sobie na wiki :D

A jeśli o zrobienie naszej nowej Ekstraklasy to daj opcję "Liga z podziałem", miejsce podziału daj na "8", liczba rund przed podziałem "2", a po podziale "1".

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 01.05.2013 o godz. 17:26

Użytkownik uznał post za pomocny

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2013 14:45    #3
Hmmm, zrobiłem tak jak piszecie, ale gdy wybieram opcję Testuj ligę to wyskakuję jakiś błąd Co jest Dodam, że chodzi mi o FM12.

Jakby ktoś byłby na tyle dobry, żeby zrobić to samemu, to byłoby bardzo miło z jego strony :)
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 bochniak Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.08.2008
Skąd: Bochnia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2013 23:30    #4
Jaki to błąd ci wyskakuje?

 lachut Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.05.2013 07:25    #5
A da się zrobić po podziale na grupy również podział punktów? Bo tego nie mogę nigdzie znaleźć.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2013 17:48    #6
Jakby ktoś był zainteresowany strona centrumfm.org przygotowała pliczek zmieniający zasady polskiej ligi na te obowiązujące od sezonu 2013/14 (bez podziału punktów!)

Pełna lista zmian w dodatku Reforma Ligi Polskiej:

* Zmiana systemu rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy:

- Podział na grupy: mistrzowską i spadkową po 30 kolejkach bez podziału punktów
- Runda zasadnicza trwa od połowy lipca do początku kwietnia
- Runda finałowa trwa do końca maja

* Likwidacja zespołów rezerw polskich klubów,

* Utworzenie Centralnej Ligi Juniorów:

- 4 grupy, po 12 drużyn z każdego makroregionu,
- Podczas rundy zasadniczej każdy zespół rozgrywa 44 spotkania,
- Runda zasadnicza trwa trwa od połowy lipca do początku kwietnia,
- W rozgrywkach finałowych udział biorą po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy,
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Nascimento1998 Partyzant

Postów: 1403
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.03.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.06.2013 18:36    #7
Jest możliwość, żeby do tego pliczku opisywanego wyżej przez Viique dodać rezerwy do niższych lig???

* Likwidacja zespołów rezerw polskich klubów-czyli pomiędzy Centralna Liga Juniorów a pierwsza drużyną będzie ''pusto''?

 adamle74 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.06.2014 21:43    #8
No właśnie, być może ten wątek został już rozwiązany, ale - czy da się jakoś podzielić punkty? Czy jest jakiś edytor zapisanego pliku save?
Czy może można to jakoś inaczej zrobić. Prośba o pomoc lub przekierowanie na strony, które mogą pomóc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution