Problem z save FM 12 + pytanie o działanie 13

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013, 09:37    Pytanie
Wiem, że pewnie było już miliardy takich tematów, jednak mnie już coś strzela. Otóż grając w FM 2012 niemal zawsze save mi się pierdzieli w 3 sezonie. Na początku, gdzieś w połowie lub na jego końcu. Nie pomogły wszelkiego rodzaju reinstalle, a nawet format komputera :| Da radę jakoś temu zaradzić?


Drugie pytanie. Nie dla każdego wydatek ok 100 zł to jest nic, dlatego chciałbym zapytać czy jest możliwe, aby grać w FM 2013 przez steam na dwa komputery? Pytanie czysto teoretyczne, żeby mi ktoś z piractwem nie wyjechał :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 11:34    #1
Mozesz grac na 2 kompach ale tylko jeden FM moze grac online i nie mozna grac miedzy soba przez neta co wychodzi z pierwszego zastrzezenia ;)

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 12:59    #2
Czyli można, elegancko ;) a jak jest z uaktualnieniami? zawsze grałem online, dlatego nie do końca wiem. Wchodzą tylko na online? i zastosowane będzie to po prostu dla konta, czy każdego komputera osobno?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 13:04    #3
Otoz, aktualizacji raczej juz nie bedzie ale jak co to:
gra przypisana jest do jednego konta.
online moze byc jedno konto.
aktualizacje robia sie przy wlaczonym online.


Nawet jak wylaczylem aktualizacje to mi ja pobralo wiec na pewno przy przelaczeniu sie na online bedziesz mial aktualne wszystko ;)
Warto pamietac o:

XML:
C:\Users\xyz\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2013\settings\Version 1302
jak wyskoczy Ci problem "XML cos tam" to usun cala zawartosc folderu setting

Spojnosc:
Steam->Biblioteka gier->PPM na grze->Własciwosci->zakładka Pliki lokalne->Sprawdż spojnosc plikow
Jak ci sie cos powali w grze warto najpierw sprawdzic spojnosc wszystkich plikow


updaty:
D:\MANAGER2013\SteamApps\common\Football Manager 2013\data\updates (tu sprawdzisz jaka masz aktualnie wersje gry-ale nie bazy danych tylko patcha)

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 27.04.2013 o godz. 13:12

 For3 Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.07.2011
Skąd: Słupsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 13:36    #4
Dzięki :)

Czyli jak wszedłbym na online, zrobiłaby mi się aktualizacja i wróciłbym z powrotem na offline, a wtedy np kolega zrobił to samo u ciebie, to będziemy mieć obaj uaktualnione i będzie działać? ;)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2013 15:01    #5
Owszem. Jeszcze jedno: jak jeden jest online to gra nie bedzie sie chciala wlaczyc w trybie online u tego drugiego z Was ;)

Co do pierwszego pytania w pierwszym poscie to nie znam innych sposobow oprocz tych ktore wymienilem w pierwszym poscie ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.