FM2012 STEAM Stroi fochy

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2013, 23:09    Pytanie
Witam, jak w temacie. Mój oryginalny FM2012, powiązany z kontem Steam dziś postanowił się na mnie obrazić. W trakcie gry wyrzucił standardową śpiewkę "błąd krytyczny". Więc ja, także standardowo, usuwam zawartość crash dumps i lecim na Szczecin. Gra postanowiła mimo to się nie uruchomić (pomyślnie przechodzi wszystkie ekrany aż do menu głównego, gdzie się wyłącza [przed pokazaniem go]).. Nie pomogło sprawdzanie spójności plików gry, nie pomógł reinstall, nie pomogło usuwanie logosów, adsów itd.
Zauważyłem też, że za każdym razem po sprawdzeniu spójności Steam pobiera 40,9 MB danych. Sprawdziłem dokładny rozmiar fm12.exe i, co ciekawe, wynosi on dokładnie, 40,889 MB. Więc można przyjąć, że Steam pobiera cały czas jednego *.exe.
Da się wyleczyć jakoś grę z tego błędu? Mam sobie przywieźć z domu wersję pudełkową i z niej zainstalować, czy jak? Może to chwilowy babol Steama, który zostanie niedługo naprawiony?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.