Nie mogę rozpocząć rozgrywki

 Mysza1993 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2013, 23:56    Pytanie
Postanowiłem zainstalować na nowo FM 12, po pewnej przerwie.
Niestety nie mogę rozpocząć nowej gry, ponieważ już podczas pierwszego ładowania wyskakuje mi następujący bug.
Za pomoc w rozwiązaniu tego problemu będę niezmiernie wdzięczny :)

Screen:
Pomogłem? Cyknij 'Pomógł' :)

Jeśli prezes zwalnia trenera, którego sam wcześniej zatrudnił, to powinien odejść wraz z nim.
Brian Clough

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 01:38    #1
Spróbuj zaktualizować poprzez STEAM FMa do najnowszej wersji gry.

Spróbuj przeinstalować DirectX'a oraz NET Frameworka.

Spróbuj: Wejdź w Panel Sterowania i opcje folderów, zaznacz w zakładce 'widok" pokazywanie ukrytych plików i folderów. Następnie przejdź do dysku na którym masz system zainstalowany. Przykład Dysk C i wtedy wejdź do Documents and Settings -> USER XXX (gdzie user xxx to nazwa użytkownika) -> dane aplikacji -> Sports Interactive -> FM13 i usuń wszystkie katalogi jakie się tam znajdują.

A jeśli chodzi o tego loga to przewiń i pokaż co dalej pisze. fm.exe to skrót a więc jakiś problem z aplikacją jest.

Ostatecznie spróbuj przeinstalować FMa, odinstaluj go, wyczyść wszelkie pozostałości po nim, po czym zainstaluj ponownie.

 CarlozSatana Partyzant

Postów: 25
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.07.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 08:34    #2
Miałem niedawno to samo - "przeładowanie" Steam'a poskutkowało - zaktualizował się.
Jeśli nikt nikomu nigdy nic
to jeśli ktoś kiedyś komuś chociaż coś
to choć niewiele zawsze trochę.

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.03.2013 15:47    #3
Ahh zapomniałem o samym STEAMIE. Jakież to proste :) jak nie wiadomo co się schrzaniło to steam się schrzanił?:D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.