FM12 nowy sezon

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013, 20:17    Pytanie
Witam, mam pewien poważny problem. Otóż awansowałem swoją drużyną o ligę wyżej i czekając na nowy sezon... nie doczekałem się go Oczy Mianowicie wraz z upływem czasu nie dochodzą żadne informacje o nowym terminarzu czy pierwszej kolejce - w tym dniu dosłownie nic się nie dzieje, czas płynie dalej. Nie tylko w mojej lidze tak jest, ale i zarówno w niższej jak i wyższych. Tabele są z poprzednich sezonów. Nie wiem czy w tym tkwi błąd, ale grzebałem trochę w edytorze lecz zmieniłem dosłownie tylko nazwę klubu, stadionu, miasta i barwy. Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim. Miał ktoś kiedyś podobny problem albo wie jak pomóc? Pozdro.

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013 20:27    #1
Jaka liga? W ligach, gdzie sezon zaczyna się późno, to nowy sezon również zaczyna się później, nawet tydzień lub dwa po otwarciu okienka transferowego.
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.03.2013 20:34    #2
Teraz awansowałem do Blue Squar Bet Premier (Anglia). W programie pierwsza kolejka jest 6 sierpnia a ja już mam wrzesień i nic...
EDIT Dodam jeszcze, że jedynymi ligami, które "lecą" są ligi moich rezerw i U-18.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.03.2013 o godz. 20:44

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.