FM 2012 - wysokość kontraktu

 mistico Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.12.2012, 23:10    Pytanie
Witam !

Od czego w FMie zależy wysokość kontraktu, jaki zażąda zawodnik ?
Gram zespołem w 2 lidze Północnoirlandzkiej, gdzie nie mam kasy na transfery, a i budżet płacowy jest dosyć mocno ograniczony. Niestety, może jednemu na 50 zawodników mogę zaoferować tyle, ile chce. Da się jakoś wyszukać łatwiej takich piłkarzy ? Zależy to od jakiegoś atrybutu ?
Tak jak mówiłem, szukam tylko bezrobotnych piłkarzy, więc nie chodzi tu o to, że zarabiają gdzieś tyle i tyle...

Proszę o podpowiedź, bo męczy mnie to szukanie...

Jeśli nie ten dział, to proszę o przeniesienie. Ten wydawał mi się najbardziej odpowiedni.
Pozdrawiam

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 07:38    #1
Najwięcej zależy od reputacji zawodnika. Scouci znajdą Ci tylko takich zawodników, którzy będą chcieli przejść do Twojego klubu, zainteresuj się może na początek tymi, których podpowiadają. Spróbuj też dawać najwyższe z możliwych dodatki za mecze/bramki, klauzule odejścia, i wzrost wysokości kontraktu co rok o ileś tam procent, ale z tym ostatnim lepiej uważać.

 mistico Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 11:46    #2
Właśnie z tą reputacją to też nie jest do końca tak, bo sprawdzałem w Genie Scoucie i nie ma żadnej zależności pomiędzy reputacją a żądaniem w kontrakcie ...

 stefan1984 Młody aktywista

Postów: 1353
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2010
Skąd: Posiłów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 12:37    #3
Jeszcze może od ambicji zawodnika, ale to tylko domysły. A może też od klasy zawodnika, pewnie lepsi cenią się wyżej =)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 13:32    #4
Jeśli zawodnik ma być dużym wzmocnieniem klubu czyli graczem kluczowym to chyba oczywiste, że nie będzie chciał zarabiać drobnych.

 mistico Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.12.2012 16:03    #5
No właśnie z tym też nie jest tak, bo czasem znajdę zawodnika, który ma CA ponad 100 i przyjdzie do mnie na kontrakcie 15(!) funtów tygodniowo. A znowu gość który ma CA 80 żąda 300. Nie mogę tego rozgryźć... Wiek też nie wchodzi w grę, bo czasem się trafi młody, czasem stary, bez różnicy.

Gra musi to jakoś obliczać, tylko nie mam pojęcia jak...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.