Klucz steam allegro

 biniu5152 Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012, 12:56    Pytanie
Na jakiej zasadzie polega sprzedaż kluczy na allegro. Czy te klucze są w 100% legalne? Skąd najlepiej kupić legalny steam key. Klucze z alegro są tańsze niż wersje pudełkowe wiec zastanawiam się czy aby nie kopic tylko klucza.

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 13:46    #1
Koleś kupuję pewnie jedną płytę -> zakłada konto na Steam -> a potem sprzedaje np. 30 osobom te same dane. Policzmy: gra max 129, jeden klucz 20, razy 30 kupujących = 600, niezła przebitka. Tylko on zna dane na STEAM i nie ma możliwości żeby ktoś z kupujących je zmienił. Tak mi się wydaje, że ten proceder wygląda. Co Wy o tym sądzicie?

 Asta123 Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 15:04    #2
Mi się wydaje że mu chodzi o oryginalne klucze dzięki którym może grać przez neta jest to legalne ale kupuj od użytkowników z 1k pozytywów bo to są raczej konta firm które się tym zajmują.

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2012 15:57    #3
[quote="sebastiano399"]Koleś kupuję pewnie jedną płytę -> zakłada konto na Steam -> a potem sprzedaje np. 30 osobom te same dane. Policzmy: gra max 129, jeden klucz 20, razy 30 kupujących = 600, niezła przebitka. Tylko on zna dane na STEAM i nie ma możliwości żeby ktoś z kupujących je zmienił. Tak mi się wydaje, że ten proceder wygląda. Co Wy o tym sądzicie?[/quote]
Poniosła Cię chyba fantazja, jakoś nie chce mi się wierzyć że na dane konto można się zalogować z kilku komputerów w tym samym czasie. Klucze są legalne (oczywiście mówię o tych w normalnych cenach a nie po 20zł) i raczej kupione przez steam, a dla czego są tańsze niż wersja pudełkowa to chyba oczywiste. Kupowałem tak FM 2012 i wszystko hula jak trzeba, jak FM 2013 trochę stanieje i go połatają to też klucz kupię na allegro.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.11.2012 o godz. 16:00

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 15:08    #4
[quote="skazi"][quote="sebastiano399"]Koleś kupuję pewnie jedną płytę -> zakłada konto na Steam -> a potem sprzedaje np. 30 osobom te same dane. Policzmy: gra max 129, jeden klucz 20, razy 30 kupujących = 600, niezła przebitka. Tylko on zna dane na STEAM i nie ma możliwości żeby ktoś z kupujących je zmienił. Tak mi się wydaje, że ten proceder wygląda. Co Wy o tym sądzicie?[/quote]
Poniosła Cię chyba fantazja, jakoś nie chce mi się wierzyć że na dane konto można się zalogować z kilku komputerów w tym samym czasie. Klucze są legalne (oczywiście mówię o tych w normalnych cenach a nie po 20zł) i raczej kupione przez steam, a dla czego są tańsze niż wersja pudełkowa to chyba oczywiste. Kupowałem tak FM 2012 i wszystko hula jak trzeba, jak FM 2013 trochę stanieje i go połatają to też klucz kupię na allegro.[/quote]

Oczywiście że na jednym koncie Steam może offline zalogować się i tysiąc osób tylko musi znać kod weryfikacyjny Steam który podaje ci sprzedający - stąd tanie klucze na Allegro za 20zł bez możliwości gry online...feler takiego klucza jest taki że konto może zostać zablokowane i jeśli gościa nie ma w danej chwili np. na gg,a nie masz kodu weryfikacyjnego Steam to nie zalogujesz się i musisz czekać na tego kolesia żeby ci podał kod...hasło możesz zmienić ale kupujący który pierwszy rejestrował cd key moze odzyskac konto poprzez support Steam(często sprzedajacy zastrzega ze nie mozna zmieniac ani hasła ani loginu)...pzdr

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2012 15:38    #5
Nie mogłem edytować postu już któryś kolejny raz - to wiadomość do administracji...więc piszę nowy post

Edit

Oczywiście że na jednym koncie Steam może offline zalogować się i tysiąc osób tylko musi znać kod weryfikacyjny Steam który podaje ci sprzedający - stąd tanie klucze na Allegro za 20zł bez możliwości gry online...feler takiego klucza jest taki że konto może zostać zbanowane,a także: jeśli gościa nie ma w danej chwili np. na gg,a nie masz kodu weryfikacyjnego Steam to nie zalogujesz się i musisz czekać na tego kolesia żeby ci podał kod (za np. miesiąc czy dwa koleś zapomni o kupujących bo wyda kasę która zarobił i kupujący takie konto będzie miał lipę,ponieważ nie będzie mógł się zalogować;p)...hasło możesz zmienić ale kupujący który pierwszy rejestrował cd key może odzyskać konto poprzez support Steam (często sprzedający zastrzega że nie można zmieniać hasła i loginu)...pzdr :P

 Don_Vito Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2012 07:13    #6
Jak zablokować możliwość zmiany hasła i meila do konta ? Już parę razy mi ktoś zmieniał dane mimo że mam SG i raz czekałem prawie tydzień zanim je odzyskałem.

 duh Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2009
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2013 19:37    #7
Trochę odkopuję temat, ale myślę, że ten jest odpowiedni. Mianowicie bardzo chętnie kupię działający klucz steam lub pudełkową odmianę, oczywiście również z działającym kodem Football Manager 2012. Cena jaką chce na to przeznaczyć to maks. 30 zł.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.