Wybieranie lig - muli grę.

 Campeones Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.05.2012
Skąd: Ełk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012, 18:57    Pytanie
Witam, mam pewne pytanie co do wyboru lig grywalnych, nigdy za długo w FM'a nie grałem a co za tym idzie za dużo o tej grze nie wiem.

Po pierwsze nasuwa mi się pewne pytanie, gdy wybieramy lige, a w późniejszych ustawieniach wybieram zamiast grywalne to 'Tylko podgląd' czy to naprawde zabiera nam piłkarzy?

Druga sprawa to, ile lig mam wybrać aby płynnie mi gra chodziła? Nie jest posiadaczem dobrego sprzętu więc tu jest mój problem. Mój komp. to :

RAM - 2GB
Procek - 3.00GHz.
Grafika - (zintegorowana karta :/) : Inel(R) G41 Express Chipset (1GB).

a, jeszcze jedno. Czy pójdzie mi FM 13? Nie powiem

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2012 20:56    #1
Witam.

1. Oczywiście - jeśli ustawimy opcje przy danej lidze "tylko podgląd" to w danej lidze nie będziemy mieli wszystkich piłkarzy, przez co nie będziemy obciążać kompa. Ja używam tę opcje przy mało znaczących ligach w których jednak mogą się pojawiać całkiem przyzwoici newgeni.
2. Ja również posiadam 2GB ramu, jednak działam na XP, który sam w sobie zużywa mniej zasobów. Procka mam 2x3.00, jednak jeśli chodzi o baze danych istotniejszą role odgrywa RAM. Powiem Ci na moim przykładzie z FM12 - wydajność kompa gra pokazuje mi na max, czyli 5 gwiazdek, przy ustawieniu dużej bazy danych, ok 13 lig grywalnych, ok 50 tys zawodników, szybkość rozgrywki wynosi 2 gwiazdki. Mi w zupełności wystarcza, gierka chodzi płynnie, nawet po 10 sezonach, a jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby zużywała więcej niż owe 2GB ramu. Oczywiście przydaje się również szybki dysk, podczas przetwarzania wyników, ja mam ssd więc śmiga szybko, warto pousuwać wszelaki syf, wirusy, oczyścić rejestr, zrobić defragmentacje dysku, a najlepiej również jest założyć osobne konto użytkownika na kompie i tam zainstalować tylko FM oraz steam, w ten sposób, żadne inne procesy w tle nie będą zżerały ramu. Grafika jest mało istotna, nawet integra pociągnie tryb 3d.
3. FM13 pójdzie Ci spokojnie, nie różni się wymaganiami od FM12.

Pozdro.

 Mimos Partyzant

Postów: 117
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.10.2012
Skąd: Sucha Beskidzka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2012 12:15    #2
Moze mi ktos doradzic jak wzmocnic lapka zeby rozgrywka byla szybsza? wiecej RAM itp.?? bo zupelnie nie jestem ogarniety w kwestii inforamtyki itp. z gory dzieki

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.