Wygrany przegrany mecz - dziwny błąd

 Kcramsib Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.09.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2012, 05:25    Pytanie
Po pierwsze: z góry przepraszam, jeśli temat jest założony w złym dziale - jestem tu nowy (czytałem forum od dawna, konto założyłem jednak dopiero niedawno) i nie do końca się jeszcze we wszystkim odnajduję. Jeśli temat jest nie tam, gdzie trzeba, niech go ktoś przeniesie, skasuje czy co tam się robi z takimi przypadkami...

Po drugie: mam problem. A właściwie nawet nie problem (bo gra działa - żadnego crashu nie było, ni nic), co pytanie. Zdarzyła się wam kiedyś wygrana w przegranym meczu? Przegranym w sensie dosłownym: w meczu (oglądanym w trybie "rozszerzone";) oraz powtórkach z niego przegrałem 1-2, na tablicy wyników, w tabeli i wszystkim innym widnieje jednak wynik 2-1 dla mnie :| Jedna z bramek strzelonych przez przeciwnika (pierwsza - na 1-0) zaliczona została, Kryszna wie czemu, jako gol wbity przez moją drużynę. Mało tego - moim zawodnikom przypisało wszystkie statystyki: bramkę, asystę, te sprawy...

Proste pytanie: co się stało? Jak to się stało? I, co ważniejsze, czy gra nie zwariuje przez to pod koniec sezonu? Save póki co działa bez problemów, nie chciałbym go jednak stracić - gram go (na wszystkich dostępnych europejskich ligach) od nabycia gry i mam już rok 2025 ;)

 piotrp504 Partyzant

Postów: 738
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Blisko Krakowskiego Smoka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.09.2012 18:23    #1
ja miałem inny przypadek w bodajże fm 08-09 już nie pamiętam na starym kompie
otóż mój przypadek polegał na tym że oglądałem mecz który wygrałem później przychodziła wiadomość na skrzynkę ze np real Madryt przegrał spotkanie z jakąś drużyna
jak rozwiązałem problem miałem wirusa a właściwe kilka trojanów zmieniłem antywirusa na inny i wyszło szydło z worka nawet nie wiedziałem że można mieć tyle wirusów
Moje skromne manifestowanie -zapraszam
http://piotrp0506.cmrev.com/blog.html
moje depesze
http://piotr(...)l?page=0
Hala Madrid

 fmisiof Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.09.2012 10:48    #2
Zdarzyła mi się raz taka sytuacja, że bramka strzelona przez przeciwnika zaliczona została mi. Jest to najprawdopodobniej jakiś ukryty bug.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.