Wolna ręka w wyborze klubu filialnego.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012, 11:41    Pytanie
Witam serdecznie.

Mam następujące pytanie: Co trzeba zrobić, by zarząd udzielił nam pełnej swobody, jeśli chodzi o wyszukanie odpowiedniego klubu partnerskiego? Czy jest to zdarzenie losowe, czy też można sobie w jakiś sposób pomóc? Wielokrotnie prosiłem zarząd o klub filialny w takim czy innym celu, często się zgadzali, lecz za każdym razem dostawałem listę klubów, które są ich zdaniem najodpowiedniejsze. Mimo możliwości sporego wyboru, potencjalni kandydaci nie zawsze zachwycali. Słyszałem jednak, iż zarząd może dać wolną rękę w poszukiwaniu klubu filialnego. Pytanie tylko, jak to zrobić.

Z góry dzięki za odpowiedź,
pozdrawiam.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 11:57    #1
Musisz mieć powyżej 90% zaufania zarządu do twojej osoby, a z 2 strony to niezbyt ciekawa ta opcja jest, gdyż jak prowadziłem FC Koln to miałem ją dostępną i jak wybierałem sobie klub krajowy do wypożyczania zawodników (FC Ingolstadt) to koniec końców nie chciał on podpisać umowy, tak samo jeżeli chodzi o kluby z USA, Bliskiego i Dalekiego Wsch., które miały mi podbijać sprzedaż pamiątek, ale mnie olały i nie podpisały także promesy. Próbowałem wziąć z Polski Lecha- też się nie zgodzili (oczywiście Lech, nie mój zarząd) (klub w opisywanych przypadkach posiadał globalną reputację), a najlepsze, że jak przyszedł po mnie Mourinho to bez problemu załatwił umowę ze Śląskiem Wrocław.

Użytkownik uznał post za pomocny

 techniczny Młody aktywista

Postów: 331
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.11.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 13:07    #2
ta możliwość wybierania klubu filialnego jest o kant tyłka potłuc. nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło by proponowany przeze mnie klub podpisał umowę. a próbowałem wiele razy, z różnymi klubami - polskimi, zagranicznymi, lepszy, gorszymi, z najwyższej klasy, z okręgówki. nigdy się nie udało.

Użytkownik uznał post za pomocny

 czesio16161 Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 13:43    #3
A ja z kolei mam pytanie jak zaproponować wybrany przeze mnie klub? Nie raz zdarzało się, że zarząd dawał mi wolną rękę przy szukaniu klubu filialnego, ale niezbyt wiedziałem jak to zrobić... Po pewnym czasie zarząd sam przedstawiał kandydatów. Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam :)

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 13:57    #4
Od ręki pojawia się w skrzynce wiadomość, potem w nią klikasz i szukasz klubu, który by ci pasował, a który i tak na końcu nie podpisze umowy.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 14:22    #5
Kurdę, liczyłem na ciekawe współprace miedzy interesującymi klubami, a tu dupa, z tego co mówicie, szanse powodzenia są bliskie zera. Ale dzięki za odpowiedź.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.