Problem z pensją

 destroyer56 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012, 13:05    Pytanie
Witam, wczoraj w mojej karierze przeniosłem się do Rosenborga Trondheim i mam problem z pensjami dla piłkarzy. Mój budżet płacowy wynosi ponad 100 tys/tydz wykorzystuje z tego 50, a mimo to maksymalna płaca jaką mogę zaproponować piłkarzowi, nawet jeśli ma być to kluczowy zawodnik to 7.750 euro na tydzien. Da się coś z tym zrobić? Bo za takie śmieszne pieniądze nie mogę ściągnąć żadnego solidnego wzmocnienia do druzyny. Sandomierski chciał grać u mnie, a przydałby mi się bramkarz, ale chce około 10 k, a to już za dużo. Nie pomogła nawet modyfikacja budżetu bo pomimo tego że fundusz podskoczył do 138 k i tak nie mogę zaoferować lepszego kontraktu. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Jakieś pomysły?

 maselko Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.11.2009
Skąd: Elbląg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 13:18    #1
Gdzie tu problem jest?
Rozumiem że chciałbyś abyś cały wolny budżet (50 tysiecy w twoim przypadku) mógł zaoferować jednemu zawodnikowi?

 destroyer56 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 13:46    #2
Nie chodzi o cały wolny budżet, ale dlaczego maksymalna pensja jest taka niska? Rozumiem gdybym miał 10 tys wolnego budżetu, ale mam 80 tys a mimo to nie mogę zaoferować 10 tys kluczowemu zawodnikowi. Chciałem sprowadzić Wijnalduma z Alkmaar i miał być graczem rotacji i maks dla niego z takim statusem to 2 tys... Trochę mało, tym bardziej że sytuacja finansowa klubu też nie wygląda źle, bo w budżecie mamy prawie 7.5 mln. Możliwe, że mam zbyt wielkie oczekiwania bo poprzednim klubem było Heerenveen i tam mój najlepszy piłkarz dostawał 25.500 na tydzień, a budżet wynosił +200 k. Głównie chodzi mi o to, czy można cokolwiek zrobić, aby jakoś zmienić tą sytuacje?

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 14:14    #3
Budżet klubu musi być na dobrym poziomie i stabilna sytuacja finansowa. Możesz też przekazać zarządowi negocjacje transferowe.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 17:14    #4
Zarząd uznał, ze ten kluczowy nie zasługuje na więcej i nie pozwalają więcej zaoferować ;).

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.08.2012 o godz. 17:14

 maksiu106 Partyzant

Postów: 151
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 17:34    #5
A jak chcesz tego Sandomierskiego na maxa, to sprzedaj jakiegoś dobrze zarabiającego rezerwowego (zawsze się taki trafi), albo piłkarzy z rezerw, którzy nie mają szans na zostanie kluczowymi punktami twojej drużyny, ale coś za nich możesz dostać.

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.08.2012 21:26    #6
Możesz również wpisać mu w kontrakt masę klauzul, pokaźnych premii, co pozwoli Ci solidnie zjechać z pensji podstawowej, lecz pamiętaj, że zapisy typu 'roczna podwyżka wynagrodzenia' rok rocznie mocno obciążają klubowy budżet.

 destroyer56 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2006
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.08.2012 00:30    #7
@maksiu u mnie nikt za dobrze nie zarabia, a już zwłaszcza rezerwowi ; p

Klauzulami niestety też nie wiele zdziałam, bo niektórych nawet nie mogę dawać. Też w sumie widzę to po raz pierwszy, że nie mogę dać zawodnikowi rocznej podwyzki wynagrodzenia. Mniejsza z Sandomierskim, bramkarz nie jest mi aż tak potrzebny, ale miałem okazję sciągnąć za bezcen Angela Dealberta z Atletico i też przez pensje nie chciał on do mnie przyjść. Ogólnie to o wszystkim co napisaliście to wiem,. Liczyłem poprostu, że można jakoś zmienić to przez rozmowę z zarządem czy cokolwiek, ale niestety nie ma rady. Trzeba grać tym co mam bo wzmocnień nie będzie. Dzięki za pomoc : )

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution