Kłos Superstar ?!

Kubaq Proletariat

0
20.10.2004, 22:21    Pytanie
Ostatnio Kłos (w Wisełce- rok 2006) Napisał mi, że zrobił kurs na trenera - myślę sobie - fajnie ;-)
Biegne sprawdzić jakie ma skille trenerskie !
Ale pierw widze jego zawodnicze skille i............szok !!!!!!!!!
On stał się gwiazdą !! Żaden skill nie schodzi mu poniżej 17 !!!!! Ma 33 lata a kondycha jak u 20-latka !! - Skille fizyczne też am wszystkie powyżej 17 !!!!
Czy on faktycznie stał się taki dobry i powinienem go wystawiać w meczach, czy może to jakiś BUG i nie przejmować sie tym ?

Kubaq Proletariat

0
21.10.2004 15:44    #1
Kurde ale peh :( Może niewielu z Was mi uwierzy, ale po wczytaniu sejwa Kłos jest już "normalny"...
Ale chyba był taki jak mówiłem przez chwilę bo jak dam "Pokaż efekty traningu" To przy wszystkich prawie skillach ma czerwonom strzałke w dół. Myślę, że mimo wszystko to BUG w grze i należy to zgłosić.

Post pomocny

 Rem-8 Wywrotowiec

Postów: 1416
Grupa: Moderator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Ożarów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.10.2004 22:27    #2
Ale mówisz oczywiście o CM 03/04, a tam już żadne błędy nie będą poprawiane...

Post pomocny

"Hey kids rock and roll, nobody tells you where to go"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution