Jak wy wytrzymujecie ten FM 2012?

 serotonin Partyzant

Postów: 158
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.04.2012 14:07    #11
Tak tylko już trzeci sezon cisnę i jak na razie komputer jest po mojej stronie O DZIWO!! Sam jestem zaskoczony, że tak łatwo mi idzie :) I to chyba pierwszy raz od kiedy gram w FM :D

 sir Bisson Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Pruszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 14:16    #12
Zgadzam się z Tobą w fm 2012 grając niedużym klubem( ja gram Koroną Kielce) trzeba mieć duuuużo cierpliwości , tonę cukru ( aby słodzić bez przerwy naszym gwiazdom), a czasami to niestety i wazelina by się przydała he,he,he.

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 15:58    #13
[quote="Cams"]Jak dla mnie najbardziej wkurzające są ogromne dysproporcje pomiędzy meczem u siebie, a na wyjeździe. Mając naprawdę mocną ekipę można ogórka, czerwoną latarnię tabeli trzepnąć 5:0, 7:0 u siebie, żeby zgubić punkty na wyjeździe, gdzie pressing wychodzi im lepiej niż najlepszym drużynom w LM.[/quote]

Ja mam w tej chwili na odwrót. U siebie gram mniej efektywniej niż na wyjazdach.
meglio fascista che frocio

 Wojtek514 Młody aktywista

Postów: 60
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 15:09    #14
Niestety, ale muszę się z tym zgodzić. Ten FM im po prostu nie wyszedł. Gra mniejszymi drużynami, to prawdziwa udręka, zaś wielkimi klubami to spacerek, gra nimi jest aż za łatwa.
Choć bardziej denerwuje mnie silnik meczowy. Mój zespół oddaje 20 strzałów w meczu, 12 celnych, ma 5 sytuacji 100% i strzela 0 goli. Przeciwnik oddaje 2 strzały w meczu, 1 celny, 0 sytuacji 100% i... strzela 1 gola. Dodam, że dzieje się to u mnie niezależnie od umiejętności piłkarzy, od taktyki, czy nawet od klasy przeciwnika! Ja rozumiem, że takie mecze się zdarzają, ale ja na 10 przegranych meczów w sezonie, 9 przegrywam właśnie w taki sposób.
Poza tym jest jeszcze sporo rzeczy, które akurat ten FM nie wyróżnia na tle poprzednich, ale w połączeniu z tymi dodatkowymi błędami, które opisałem wyżej, gra sporo traci. Mowa tu o reputacji i pieniądzach od sponsorów.

 hera Młody aktywista

Postów: 536
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.07.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 18:25    #15
[quote="Wojtek514"]..........Mój zespół oddaje 20 strzałów w meczu, 12 celnych, ma 5 sytuacji 100% i strzela 0 goli. Przeciwnik oddaje 2 strzały w meczu, 1 celny, 0 sytuacji 100% i... strzela 1 gola.[/quote]

Chelsea - Barcelona.

[quote="Wojtek514"]Dodam, że dzieje się to u mnie niezależnie od umiejętności piłkarzy, od taktyki, czy nawet od klasy przeciwnika! Ja rozumiem, że takie mecze się zdarzają, ale ja na 10 przegranych meczów w sezonie, 9 przegrywam właśnie w taki sposób.[/quote]


Aż 9 ? Albo coś nie tak z Twoją taktyką, albo jesteś wyjątkowym pechowcem.

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2012 14:41    #16
Właśnie przed chwilą przekonałem się o niesprawiedliwości FM-a
http://www.bankfotek.pl/view/1241409

 Enzo Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.04.2012 17:12    #17
[quote="Cid"]Właśnie przed chwilą przekonałem się o niesprawiedliwości FM-a
http://www.bankfotek.pl/view/1241409[/quote]

A co w tym było takiego niesprawiedliwego? Legia stworzyła sobie sytuację stuprocentową i ją wykorzystała, a ty nie. Niby masz dużo strzałów, ale to tylko złudzenie, bo większość to strzały z dystansu. Mecz pewnie wyglądał tak, że grała Lechia piłką, ale jak zbliżali się do pola karnego Legii, to nic nie kombinowali, tylko strzelali.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.