Zmiany zawodników, potencjału, nowy patch - FM12

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.03.2012, 16:53    #1
OD pewnego czasu przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnej, pełnej w sukcesy kariery, na razie brak czasu, ale nim to jednak nastąpi... mam do Was pytanie. Konkretnie do osób, które rozegrały już kilka sezonów na jednym z najnowszych patchów, co najmniej tym po zimowym okienku i ewentualnie jakie zmiany on z sobą niesie? Zauważyliście duże zmiany w potencjale i tempie rozwoju poszczególnych graczy? Został ktoś może znacznie osłabiony? Jeśli miałby ktoś odpowiednią listę byłbym zobowiązany.

Odkryliście może jakieś talenty, które na poprzednich łatkach takim blaskiem nie świeciły? Mile widziane screeny. Myślę, że ten temat to dobre miejsce do dzielenia się opiniami na temat talentów i wszystkiego co wokół tego.

Wiem, że Wolski ma teraz PA -9, przekłada się to na jego rozwój i późniejsze umiejętności?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.03.2012, 16:53

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 elnino Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2007
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2012 09:28    #2
zacząłem po nowym patchu, Wolski tak sobie, mam go u siebie w Southampton jednak zawiele sobie nie gra, mimo to caly czas staty mu rosną, będzie widać. Zależy jakich zawodników szukasz. Mogę Ci poleciec Craiga Downsona, Andile Jali, Kara, Bressan, Montoye, Planasa, Schellotto, większość z nich do kupienia za grosze, lub kończy im się kontrakt, screeny podeśle jak wróce z pracy ;)

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2012 09:51    #3
Wolski nadal ma PA -8 na nowym patchu.

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2012 10:53    #4
Tak, Wolski wciąż ma -8, ale warto zwrócić uwagę, że Olek Jagiełło zyskał takie samo PA. Mniejsze PA w 12.2.2 ma choćby Bartek Kasprzak z Garbarni Kraków (z -8 na -7).
The only person standing in your way is you.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2012 12:18    #5
Słyszałem po prostu, że Wolskiemu mają podnieść, ale faktycznie jak niedawno sprawdziłem zostało -8. Ale już Lewandowski i Szczęsny świetnie... odpowiednio: 170 i 180. W końcu będę mógł kupić Roberta, jako element do budowy wielkiego klubu.

Do tego Tim Krul, 169 to całkiem sporo, zwłaszcza, że ma śmieszną pensję.

Dowson wiadomo, PA -8, do wyjęcia za grosze. Na wolnym transferze też parę perełek doszło. Crespo, Guti, jeszcze ten z WHU, obrońca. Jest ciekawie.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.