save backup

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012, 13:07    Pytanie
moj save o nazwie lech nie chce mi sie wczytac ale za to powstal save o nazwie ''lech(backup)'' i on sie wczytuje na tej samej dacie co zapisywalem save o nazwie''lech'' wiecie czemu takie cos sie stalo?(podczas zapisywania gry mi korki wylecialy w domu)xd
dam plusa jak ktos pomoze

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 12.02.2012, 13:13

VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:16    #1
A może gra Ci się automatycznie zapisuje co jakiś czas i to akurat ta data i tak się zapisało ?

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:16    #2
Backup to taka jakby kopia zapasowa. Mi też tak kiedyś się stało. Po prostu save Ci się uratował :)
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Damiaoo Młody aktywista

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:16    #3
Podczas zapisu gra tworzy backup save właśnie na wypadek jak coś pójdzie nie tak podczas zapisu. Wywal save który się nie wczytuje, backup-owi zmień nazwe i możesz na nim grać.

Użytkownik uznał post za pomocny

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:18    #4
WIELKIE DZIEKI ZA POMOC. ALE PREZ TO NIE BEDA SIE TWORZYLY JAKIES CRASH DUMPSY ANI NIC?tylko normalnie tak jakby nie bylo tego bledu?
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:25    #5
nie powinny, po prostu będziesz miał tak samo jak miałeś.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.02.2012 13:26    #6
Dokładnie, nie będzie żadnych crashów
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2015 13:38    #7
Podpinam się pod ten stary temat z problemem, który ostatnio mam w związku z FMem. Od kilku dni raz na jakiś czas, gdy chcę zapisać grę wyskakuje okienko "gra nie mogła zostać zapisana" (nie pamiętam już czy dosłownie tak, ale o to chodzi). Wyskakuje od razu, nie ma żadnej próby zapisu, nie wywala mi gry itp. Gdy próbuję zapisać grę na inny save- to samo, i od razu tworzy mi backup. Na początku wystarczyło wyjście z gry, zmiana nazwy na tą bez "backup" i śmigało, ale za jakiś czas znowu to samo. Gdy wchodzę w tryb online Steama i sprawdzę spójność plików, to pobiera mi się jakiś pliczek (11,9 mb) i niby wszystko jest już git, ale za jakiś czas znowu mam to samo. Jest to mocno uciążliwe, bo zapisuję grę jak debil dosłownie co 10 minut, żeby nie stracić jakby co zbyt wiele gry, bo rozgrywanie drugi raz tego samego doprowadza mnie do szału. Niestety dostęp do internetu mam obecnie mocno ograniczony i reinstalka nie wchodzi w grę. Ktoś może wie o co chodzi? Miał ktoś coś takiego?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.