Reprezentacje w FM2012

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011, 01:02    Pytanie
Witam Wszystkich fanów FM'a
Od Football Manager'a 2007 ciągle prześladuje mnie jeden i ten sam nieustanny problem. Otóż jestem fanem tej serii od Championship Manager 03/04 mam pare oryginałów ostatniej dekady :P Poszedłem oczywiście tropem SI, stwiedziłem, że odkąd Edios poszedł swoją dróżką rozwalając całą magię Managera to ja nie muszę być przy nich jak wierny pies, więc od 2006 regularnie gram w produkt nazwany Football Manager.
Cały problem polega jednak na reprezentacjach, już nie chodzi o to, że jest ich mało, albo, że nie mogę niektórych prowadzić, ale w czasie jakichkolwiek rozgrywek międzynarodowych europejskich lub interkontynentalnych, zawsze spotykam ten sam problem, można by rzec dwa! Japonia i Niemcy...
Sądziłem dawniej, że to przez typ gry, ale w oryginałach był ten sam problem, wkońcu jednak nerwy zaczęły szaleć. Postanowiłem Was obudzić, sądze, że czas napomknąć tak szanującej się firmie jak Sports Interactive, że błąd typu "dziwna reprezentacja Republiki Federalnej Niemiec" nie jest ani śmieszna, ani smutna, jest masakrycznie głupia i ciągle się powtarza, czemu oni nie chcą nic z tym zrobić? Czemu nie wydają w takim razie patchy odrazu po premierze? O co w tym chodzi Panowie i Panie?

 WitekZ Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 01:30    #1
Z tego co wiem, to nie możesz sobie od tak użyć nazwy reprezentacji i nazwisk piłkarzy. Musisz mieć licencje, a te dwie nie chcą dawać licencji.
Tak mi się wydaje.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011 05:55    #2
To nie jest błąd tylko jak Witek pisze kwestia licencyjna. Zresztą banalna do zmienienia, bo wystarczy pobrać lub zedytować plik fake.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.