Transfery

 rower Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.08.2011
Skąd: gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2011, 00:28    Pytanie
Witam.
Mam problem z kupnem zagranicznych piłkarzy (prawdopodobnie wszystkich spoza UE, jednak na razie próbowałem kupić tylko tych z Brazylii i Argentyny). Otóż, po ustaleniu wszystkich szczegółów transferu (kontrakt, ilość pieniędzy jakie mam za niego zapłacić) pojawia się kolejna przeszkoda - potrzeba udzielenia zgody na pracę. 2 razy próbowałem kupić młodziutkich piłkarzy (raz pereza, 2 raz kogo innego, nie pamiętam jak się nazywał). 2 razy negatywnie rozpatrzyli pozwolenie o pracę. Troszkę mnie to denerwuje, ponieważ w Argentynie itp. jest wiele utalentowanych młodych zawodników.

Moje pytanie jest następujące - czy da się jakoś wpłynąć na decyzję o pozwoleniu o pracę? Jeżeli tak, prosiłbym o opis.

Z góry dziękuję za pomoc.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2011 09:07    #1
Czasami pomaga ustalenie wyższego statusu w drużynie,ale nie zawsze. Możesz spróbować. Nie dasz im zdolny junior, czy jak to tam jest, ino zawodnik 1 składu.

Do cm 03/04 jest od groma talentów, nie wiem czemu się tak uparłeś na Argentyńczyków. Z tego co pamiętam to zawsze kupowałem jednego zawodnika z tej ligi. Nazywał się Pisculichi czy jakoś tak. Kozak niesamowity

Użytkownik uznał post za pomocny

"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2011 15:44    #2
kiedys, gdzies był o tym osobny artykul chyba nawet. wieksze szanse sa jezeli zawodnik byl reprezentantem kraju, itp itd. nie pamietam teraz dokladnie, ktos dopisze do mnie, albo dorzuci link z tym artykulem ;D

Użytkownik uznał post za pomocny

Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 21:13    #3
Żeby zawodnik otrzymał pozwolenie na prace musi mieć przynajmniej 25% występów w reprezentacji w ostatnich jej meczach czy to młodzieżowej czy pierwszej.Pozdrawiam

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 21:41    #4
[quote=konrwaw]Żeby zawodnik otrzymał pozwolenie na prace musi mieć przynajmniej 25% występów w reprezentacji w ostatnich jej meczach czy to młodzieżowej czy pierwszej.Pozdrawiam[/quote]

Nie jest to warunek konieczny. Jak napisali wyżej, pomaga często ustawienie lepszego statusu w drużynie.
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.