narodowosc w formacji i odpowiedni fm lub cm

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010, 01:59    Pytanie
witam mam 2 pytanka
1.Czy jesli mam w danej formacji lub nawet caly sklad wypelniony zawodnikami o roznej narodowski to trudniej jet im razem grac czy sie dobrze rozmunieja?czy lepiej kupowac zawodnikow o tej samej narodowosci aby lepiej wspolpracowali?

2.Jaki Football Manager lub Championship Manager bedzie najlepiej odpowiadal do mojego kompa(aby grac na 14-17 ligach i gra obejmowala bardzo duzo sezonow)moj komp o 512 ram karta 256 i proc.3.19.prosze o propozycje
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010 02:01    #1
pszepraszam myszka mi szfankuje
był - będzie - jest zawsze IKS!

 seba1702 Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010 03:41    #2
ad 2. 14-17 lig?... Na tyle lig i jeśli dużo sezonów chcesz grać to tak:
- Twój komputer odpada
- karta nie gra roli 256 wystarczy, ale do tego z minimum niezbędne to 2GB ramu i ja bym stawiał na dwa rdzenie

ad 1. Czy to zależy od narodowości? Nie wiem, powiem szczerze nie sprawdzałem, ale nie sądzę by to miało wpływ.

Na pewno jest problem jeśli chodzi o języki bo jeśli tak dajmy przykład przychodzi do Polski piłkarz z Ameryki Łacińskiej i nie za za grosz polskiego języka, a ma grać w obronie z Polakiem który za to nie zna powiedzmy hiszpańskiego to jest to swoisty problem do momentu, aż ten pierwszy nie nauczy się w stopniu minimalnym polskiego języka i potrzebuje na to troszkę czasu, ale też nie przesadzajmy. Nauczy się języka, zgra z kolegą z formacji obronnej i innymi kolegami z drużyny i wszystko gra i buczy :-).

Dodam jeszcze jedno. Powiedzmy też, że Fabregas przychodzi do Barcelony i będzie grał w linii pomocy z Iniestą i Xavim nie jest powiedziane, że będzie grał cudownie bo jest Hiszpanem musi się wkomponować w drużynę.

Ogólnie ten temat co poruszyłeś to nie takie proste jak się wydaje bo to jak będą kumple z formacji ze sobą współpracowali to jest DUŻO ZMIENNYCH które na to wpływają.
Współpraca, język, treningi, ilość meczów kontrolnych, rotacje w składzie, mentalność graczy........................ no mógłbym wymieniać miesiącami.
By zgrać coś to musisz na to poświęcić trochę czasu.

Dużo tego, ale mam nadzieje, że pomogłem :-)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.11.2010 o godz. 03:42

Jeśli okazuje się pomocny, podziękuj. To nie boli, a sprawia radość :-)

 amenokoyane Młody aktywista

Postów: 248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010 11:44    #3
1. Tak narodowości maja wpływ na porozumiewanie sie piłkarzy na boisku a także na tempo aklimatyzacji a może bardziej języki jakimi się posługują . Często jak sprowadzisz piłkarza z innego kraju asystent sugeruje ci abyś sprowadził jego rodaka by pomógł mu w z poradzeniem sobie z nowym środowiskiem.
Tempo adaptacji zależy także od charakteru zawodnika( jest taki ukryty atrybut - adaptacja) . Musisz być przygotowany na to, że obcokrajowcowi zajmie trochę więcej czasu zanim się zaadaptuje.

2. Od siebie polecam wersje FM2008 ewentualnie z 2007 roku aczkolwiek z taka ilością pamięci operacyjnej w komputerze sugerowałbym ograniczenie ilości lig.
Na pewno też już wersja 2009 jest bardziej wymagającą.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 06.11.2010 o godz. 11:48

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010 22:14    #4
OK z tymo ligami to przesadzile male tak ok 10-14 lig to jaki fm sie nadaje?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 del3 Młody aktywista

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.01.2008
Skąd: Mechnice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2010 09:04    #5
wydaje mi się że fm 2007 :) sam miałem laptopa o podobnych parametrach i jakoś śmigało. ;)
Go, Go, Go The Gunners !

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution