AKTUALNOŚCI

Dział "Talenty" zaczyna już zbierać najlepszych zawodników z FM-a 2017

Zmodyfikowany genetycznie ziemniak, znany jako Super Ziemniak uciekł spod kontroli redaktora naczelnego. Porzucił naukę, rodzinę i jedynego przyjaciela, żeby przeszukiwać bazę Football Managera w poszukiwaniu najlepszych młodych zawodników w grze.

Po dodaniu kolejnego nazwiska do naszej, jeszcze ubogiej bazy talentów do Football Managera 2017, Super Ziemniak podniósł wzrok znad komputera. Słońce dawno zaszło, chociaż z piwnicy, w której nie ma okien, Super Ziemniak nie mógł rozróżnić dnia od nocy. Nasz Tajny Wywiadowca stał się tak tajny, że oprócz konwentu seniorów zebranego w sztabie generalnym FM Revolution wszyscy zapomnieli o jego istnieniu. Zatracił się kompletnie.

Ceyvol, znany, nieco lubiany i czasami szanowany redaktor naczelny FM Revolution nie miał już ani jednego argumentu, który mógłby wyciągnąć Super Ziemniaka z sideł opisywania talentów. Zachi jak zawsze służył mądrymi radami i pozytywnymi wiadomościami. Wkrótce jednak zrobił sobie przerwę na obejrzenie kolejnego odcinka Whose Line Is It Anyway. A więc osamotniony Ziemniak pracował. Pracował, pracował i pracował. Wtedy do akcji musiał wkroczyć jedyny człowiek, któremu naprawdę zależy na tej stronie.

Ale Rapechuck był akurat zajęty, więc przyszedłem ja. I w kolejnym przypływie lenistwa i tumiwisizmu Super Ziemniak dostał następującą instrukcję: "no rób co chcesz".

I Ziemniak zrobił.

Z jego piwnicy dochodziły dziwne dźwięki, a czasami przez wentylację docierały do nas również i niepokojące zapachy. Po kilkunastu godzinach wyszedł, otarł z czoła coś, co przypominało pot i powiedział ostatnim tchem: panowie, talenty stygną.

Niepewnym krokiem zeszliśmy na dół, a tam scena jak z Matrixa. Kilkudziesięciu młodych zawodników w swoich inkubatorach czekało na publikację. Wszyscy skuleni, przestraszeni, bez świadomości. Za to drodzy w cholerę, bo kto to widział żeby za Arkadiusza Recę z Wisły Płock wołać 400 tysięcy €. Przecież na to nie stać nawet menedżera miesiąca!

Ponoć w produkcji jest jeszcze więcej takich graczy. A Super Ziemniak rozszerza swoje laboratoria ze sterydami i komory do genetycznych modyfikacji na cały świat. Niedługo Europa, Afryka i obie Ameryki poznają jego szaleńczy zapał. Chyba, że wcześniej nie zda na studiach...

I w tym miejscu zwracam się do was, drodzy użytkownicy portalu FM Revolution. Po raz ostatni jako "as rządowego wywiadu". Rewolucja potrzebuje wsparcia. Rewolucja potrzebuje nowych członków partii z ciężarówkami czasu i potężnym zapasem chęci. Jeśli znaleźliście zawodnika, który przysłużył się wam w waszych karierach w Football Managerze 2017, powiedzcie o tym Super Ziemniakowi bądź zgłoście go sami. 

Nowy szef rewolucyjnego wywiadu czeka na wasze sugestie. Nie zapominajcie też, że istnieje specjalny formularz, który można w każdej chwili wypełnić. Jest prosty w obsłudze, przejrzysty i sympatyczny. 

Życzcie powodzenia Super Ziemniakowi nie tylko w działaniach na naszej stronie. Oby mu się wiodło również i w życiu codziennym. W jego rękach może bowiem leżeć przyszłość waszej drużyny w najnowszym Football Managerze. Wszystkie jego dzieła znajdziecie pod tym linkiem. Wszystkiego dobrego.

Dział Talenty do Football Managera 2017

Formularz do dodawania talentów przez użytkownika

REKLAMA

Części samochodowe w iParts.pl


Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 60 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution