AKTUALNOŚCI

Pierwsza w historii wersja FMC na konsole przenośne ujrzała światło dzienne

Jak obiecali, tak zrobili: zapowiedziana na 11 kwietnia premiera Football Manager Classic 2014 na konsole PlayStation Vita stała się faktem. Już dziś możecie nabyć nowe dzieło Sports Interactive i korzystać z multiplatformowego zapisu gier!

Co takiego ma w sobie FM Classic 2014, czego nie mają inni? Produkt ten pozwala nam na wygodne sprawdzenie swoich managerskich umiejętności gdziekolwiek tylko chcemy - w domu, szkole, autobusie, pociągu, na nudnym wykładzie czy w kolejce do lekarza. Po raz pierwszy w historii studio Sports Interactive wprowadziło opcję Cross-Save pomiędzy trybem FM Classic w wersji PC/Mac/Linux, a wydanym właśnie FMC 2014 na konsolę PS Vita. W praktyce oznacza to, że rozpoczętą karierę w trybie klasycznym na komputerze możemy kontynuować swobodnie na przenośnej konsoli - lub odwrotnie.

Obejmij dowolny klub w jednej z ponad 100 grywalnych lig z 51 krajów, z łączną bazą ponad 160 tysięcy piłkarzy z całego świata. Na boisku ujrzysz ich w trójwymiarowym silniku meczowym - także po raz pierwszy na konsoli przenośnej. W praktyce, tryb klasyczny na PS Vita jest wiernie przeniesiony z wydania pecetowego i nie brakuje mu żadnego elementu, z których twórcy gry rezygnowali w serii FM Handheld.

- To wspaniałe, że w końcu wydaliśmy FM Classic Vita. To najbardziej wymagająca pod kątem technicznym gra, nad jaką kiedykolwiek pracowaliśmy - właściwie przenieśliśmy wersję PC, wymagającą ogromnej pamięci, myszy i klawiatury, do wspaniałej konsoli przenośnej Sony z ekranem dotykowym. Pomoc wszystkich naszych partnerów była nieoceniona - mówi Miles Jacobson, dyrektor Sports Interactive. - Możliwość zabrania ze sobą zapisu gry z komputera w podróż to nowe doświadczenie dla wszystkich fanów Football Managera - dodaje.

Galerię zdjęć z gry możecie obejrzeć tutaj.

FM Classic 2014 na PS Vita - polska wersja językowa już w sprzedaży!

Słowa kluczowe: FM Classic 2014 Premiera PS Vita

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution