AKTUALNOŚCI

Kto wie, może to właśnie tam zostanie odkryty nowy Leo Messi?

Trzech Polaków postanowiło zorganizować przedsięwzięcie, dzięki któremu już żaden sportowy talent nie zostanie przeoczony. Ale ich powodzenie zależy także od nas, miłośników futbolu - potrzebne są bowiem fundusze na rozwój.

DBXSport to projekt portalu do łowienia młodych talentów sportowych, o ogólnoświatowych ambicjach. Z bardzo ogólnym zarysie, ma być to skrzyżowanie serwisu społecznościowego z narzędziami do mierzenia i porównywania wyników sportowców i w ich dyscyplinach. Najmłodsi sportowcy mają w ten sposób być w stanie kontaktować się z trenerami z całego świata i korzystać z ich rad, a poprawiając swój rozwój i wyniki, mogą dzięki stronie zwrócić na siebie uwagę scoutów z całego globu. W szczególności ma być to narzędzie przydatne dla dzieci i młodzieży w wieku 5-17 lat, z uboższych rodzin, gdzie brakuje środków na spełnianie sportowych pasji. DBX Sport miałoby też służyć rodzicom do śledzenia postępów ich dziecka i edukować ich, jak należy pracować z młodym sportowcem, a także pomagać w znalezieniu sponsorów, jeżeli mają w domu prawdziwy talent. 

Żeby jednak ta wizja się spełniła, twórcy potrzebują funduszy, m.in. na kwestie techniczne. W tym celu wystartowali ze zbiórką pieniędzy na portalu crowdfundingowym. Jeżeli czujecie, że chcecie i możecie wspomóc ten projekt, możecie to zrobić pod poniższym adresem. Być może dzięki Wam młody chłopak o talencie na skalę Leo Messiego znajdzie swoją Barcelonę.

DBX Sport - strona projektu

Zbiórka funduszy

ZDANIEM CZYTELNIKÓW CM REVOLUTION

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution