AKTUALNOŚCI

Przez ponad miesiąc drużyna FM Revolution oczekiwała śmiałków godnych jej poprowadzenia

Czterdzieści dni temu szokująca wiadomość obiegła piłkarski światek: dość tajemniczy właściciel pewnego niszowego portalu o tematyce poniekąd związanej z piłką nożną zapragnął rozreklamować swoją stronę każąc grać w Ekstraklasie swoim pracownikom.

Grupa redaktorów - w większości o umiejętnościach piłkarskich na poziomie B-klasy - oraz w wieku, który nawet w polskich warunkach nie pozwalał już ich nazywać piłkarskimi talentami, oczekiwała rządów silnej ręki, aby w kupie trzymało ich coś więcej niż tylko odmładzający krem A. De Rapha

Od potencjalnych kandydatów wymagano przede wszystkim wytrwałości i mocnej psychiki, gdyż wkraczali oni w dość specyficzne, najłagodniej rzecz ujmując, środowisko. Zadanie do łatwych nie należało, o czym przekonało się kilku chętnych, którym najwidoczniej własne zdrowie psychiczne bardziej leżało na sercu. W tej patowej sytuacji FM Revolution spróbowału sił z grającymi menedżerami w osobach Zacha i SuperZiemniaka, jednak to nie tego oczekiwali kibice. 

Wtedy na horyzoncie pojawił się Viique, który swoimi płomiennymi przemowami próbował tchnąć ducha walki w drużynę piłkarskich analfabetów i za to należą się mu ogromne brawa, słowa uznania, kraśny wianek na głowę, w rękę zielony badylek, baranek i motylek na dokładkę, a w nagrodę uścisk dłoni prezesa. 

Okazało się bowiem, że co jak co, ale proste, dosadne, a przede wszystkim konkretne polecenia taktyczne ("Ustaw sobie na prawą nogę i pie***lnij na Dawidka") w przypadku tej konkretnej zgrai są najlepszym środkiem motywującym do tego, żeby już po pierwszych piętnastu minutach meczu nie położyć się na środku boiska i nie zacząć marzyć o gorącym prysznicu.

Tym sam stwierdza się co następuje: główna nagroda w konkursie Poprowadź Rewolucję 2.0! wędruje do Kurpiu! Gratulujemy!

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution