AKTUALNOŚCI

FM Handheld w drodze na nowe urządzenie?

Choć popularność przenośnej wersji Football Managera na PSP od kilku lat utrzymuje podobny poziom, sukces finansowy związany ze sprzedażą FM-a 2013 mógł sprawić, że twórcy gry zainteresowali się nowym kierunkiem rozwoju - PlayStation Vitą.

Skąd przypuszczenie, że FM 2014 mógłby trafić na konsolę PS Vita? Wszystko za sprawą zamieszania, które wywołał sklep internetowy ShopTo.net - kilka dni temu w serwisie pojawiła się bowiem tajemnicza lista, przedstawiająca tytuły na Vitę mające trafić do oferty sklepu. Wśród nich znalazł się m.in. nowy Football Manager - niestety bez jakichkolwiek dodatkowych informacji i z logo wykonanym przez fanów. Mimo to lista szybko zniknęła ze strony, a zamiast niej oglądać dziś możemy komunikat 404. Czy to oznacza falstart, tak jak niegdyś z umieszczeniem FM-a 2011 w swojej ofercie pośpieszyło się CD Projekt?

SEGA na ten temat odpowiada bardzo lakonicznie. - Lista ShopTo nie była oficjalna, a żadne informacje dotyczące FM 2014 nie zostały jeszcze ujawnione. - zabrakło jednak zdecydowanego zaprzeczenia, jakoby gra nie miała trafić na konsolę. A zważywszy na fakt, że proces przenosin produktu z PSP na jej nowszy odpowiednik nie jest aż tak skomplikowany, jak w przypadku iOS i Androidów, można oczekiwać, że coś się święci. Posiadacze Vity - trzymajcie kciuki!

Słowa kluczowe: FM 2014 PS Vita

Zobacz także

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution