AKTUALNOŚCI

Spotkajmy się wszyscy przy pomniku sieradzkiej architektury i spędźmy razem święta!

Korytarze Graveyard Plaza opustoszały już w piątkowe popołudnie, wszyscy rozjechali się w swoje rodzinne strony, ale wierzę że Football Manager zjednoczy nas w najbardziej charakterystycznym miejscu Sieradza.

Ceyvol od miesięcy przekonywał wszystkich, żebyśmy przyjechali zobaczyć jak obchodzi się święta w wielkim mieście. Ponoć bombowce w świątecznej atmosferze wyglądają jeszcze lepiej. Po trawnikach ronda biegają kolędnicy wykrzykując "to jest gol!", a wszyscy utyskiwacze, defetyści i rezonerzy rzeczywiście poszli won. Stworzyliśmy miejsce sympatyczne, przepełnione rodzinną atmosferą. 

Znad morza z wiatrem przyjechał Zachi, niosąc pod pachami skrzynki koncerniaków i modele samolotów, które będzie puszczał na wietrze wraz z Rapechuckiem, mimo wszystko preferującym czołgi. Nawet Brudas postanowił się zjawić i przemówić ludzkim głosem! A. De Raph skocznie przygrywa znane i lubiane przeboje brytyjskiej sceny muzycznej, a graficy - kondi192, marrtac, leschqo i Andrew2012 wycięli nam bombki w kształcie ulubionych piłkarzy. Revolution Update Team w osobie bartkar zapewnił najlepszy alkohol i szopkę noworoczną z udziałem najbardziej kontrowersyjnych postaci sceny.

Wokół ronda krąży bez celu SuperZiemniak, szukając rozpaczliwie pastuszków, których mógłby dodać do bazy danych, ale on jeszcze nie wie, że jedynym talentem w Sieradzu jest nikomu nieznany Karol C. Oko naszego Tajnego Wywiadowcy przeoczyło jednak kluczowego gościa. Pod osłoną nocy w okolice ronda przedostał się legendarny w wielu kręgach redaktor. To dla niego przy sieradzkim stole zostało miejsce. Bezdomny nesete, strażnik przyzwoitości na czacie i znany abstynent również dołączył do grona imprezujących! To jeszcze nie wszystko, bowiem dookoła kolejne kółka za sterem swojego BMW kręci Speed. Gdyby nie reklamy, nie byłoby tego wspaniałego zapachu palonych gum w powietrzu. 

A ja? Ja zostałem wyznaczony do siedzenia w piwnicy i złożenia wam życzeń. Jak zawsze otrzymałem coś do zrobienia, podczas gdy wszyscy inni się obijają. Cóż, to moja kara za wszystkie kontrowersyjne sytuacje, które sprowokowałem w 2015 roku. 

Życzę wam, drodzy czytelnicy portalu FM Revolution, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Oby w waszych rozgrywkach przytrafiało się jak najmniej błędów, a jak najwięcej sukcesów. Dziękujemy wam za cierpliwość i bycie z nami na dobre i na złe. Już niedługo na stronie szykują się kolejne zmiany, które wniosą nową jakość do życia naszej społeczności. Pamiętajcie, łączy nas Football Manager!

Słowa kluczowe: FM Revolution Święta życzenia

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution