Sprawa jest prosta - w 2017 roku wydana zostanie Wielka Księga Rekordów Guinnessa w Edycji dla Graczy. Z tej okazji jej twórcy poszukują za pośrednictwem Sports Interactive eFeManiaka, który rozegrał w którejkolwiek z części ich gry najdłuższą karierę. Oczywiście SI będzie sprawdzać, czy zgłoszone przez graczy zapisy gry nie zostały wygenerowane na urlopie, w całości bądź częściowo - dlatego nawet nie ma co próbować oszukiwać. Osoba, która okaże się posiadaczem najdłuższej FM-owej rozgrywki, stanie się jednocześnie posiadaczem oficjalnego, światowego rekordu Guinessa w tej kategorii.
Zainteresowani mogą się zgłaszać w specjalnie utworzonym temacie na SI Forum. Naturalnie nie wystarczy wrzucić samego screena - zuploadowany plik save jest tutaj niezbędny. Na ten moment najlepszy wynik to 195 sezonów w FM 2011. Kto da więcej?
REAL MADRYT |
FC BARCELONA |
MANCHESTER UNITED |
Stawiaj na dwie taktyki |
---|
W okresie przygotowawczym warto przyuczać piłkarzy do dwóch taktyk – np. domowej i wyjazdowej. Piłkarze łatwiej będą dostosowywać się do zmiany ról w trakcie sezonu i będą lepiej przygotowani taktycznie do spotkań. |
Wszystkich komentarzy: 2
Weź udział w dyskusji - zobacz pełne komentarze