AKTUALNOŚCI

September 2012 Data Update - sprawdź najnowsze uaktualnienie do CM 01/02!

Sports Interactive próbuje przekonać fanów serii CM do Football Managera 2013 za pomocą nowego trybu FM Classic. Są jednak tacy, dla których legendarny CM 01/02 pozostanie nie do podrobienia - teraz mogą zagrać w niego na aktualnych składach!

Gdy w Internecie funkcjonowały dwa niezależne zespoły updaterów oddanych CM 01/02, fani tej gry nie mieli prawa narzekać. ODB i SIM regularnie oddawały w nasze ręce uaktualnienia do legendarnego Championship Managera, a wierni mu gracze mogli stale rozpoczynać nową rozgrywkę na aktualnych składach. Nic nie trwa jednak wiecznie - życie weryfikuje pewne plany, a zachodzące na stronie champman0102.co.uk zmiany sprawiły, że w miejsce dwóch do życia została powołana jedna wspólna ekipa - 01/02 Update Team. Ich wspólna praca zaowocowała właśnie nową wersją pliku, który, według autorów, dzięki tej kooperacji jest najlepszym update'em do CM-a w historii.

W skład nowego zespołu wchodzi ponad dwudziestu członków, w tym użytkownik CM Revolution - Dr.Football1, który udzielił nam niezbędnych informacji na temat fuzji i uaktualnienia. Nowy update wprowadza tysiące transferów na całym świecie, w tym całkowiecie aktualną ligę polską, kasuje tysiące zawodników, którzy zakończyli kariery, a także wprowadza w ich miejsce setki dzisiejszych talentów. Zaktualizowano historie piłkarzy, formacje klubów, a nawet dodano nowe stroje i kolory. Więcej szczegółowych informacji na temat pliku oraz poczynań nowego zespołu można uzyskać na Facebooku.

CM Revolution życzy projektowi wielu lat sukcesów i serdecznie zaprasza do pobierania oraz testowania dodatku, który kosztował jego autorów ogromne nakłady czasu i sił. Lata mijają, a CM 01/02 wciąż przyciąga jak magnes fanów menedżerki na całym świecie - niezależnie czy gwiazdą polskiej piłki na wirtualnych stadionach jest akurat Marcin Harasimowicz, czy może Robert Lewandowski.

September 2012 Data Update

Słowa kluczowe: CM 01/02 update

Zobacz także

  • Kategoria
  • Tytuł materiału
  • Autor
  • Kiedy

REKLAMA

Zobacz także

WYSZUKIWARKA

Reklama

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update 2016 Jedyny w Polsce dodatek do FM 2016 umożliwiający grę w II, III, IV oraz V lidze!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
FM 2016 Revolution Update Aktualizacje składów do FM 2016, ze szczególną myślą o polskich graczach.
Talenty do FM 2016 Znajdziesz u nas ponad 300 nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
FM 2017 - co już o nim wiemy? Pierwsze spekulacje i przecieki na temat nowej gry Sports Interactive.
Copyright © 2002-2017 by FM Revolution