Informacje o blogu

Manifest użytkownika sebik__lg

Polska

sezon 2015

Ten manifest użytkownika sebik__lg przeczytało już 1449 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.

Pokaż notki z kategorii:

MÓJ BLOG

Czas podsumować trzeci sezon z wirtualnymi postaciami w świecie FM 2013. Wielkie podziękowania dla użytkownika ramos.a za pomoc w opisywaniu zawodników. Od teraz ja oraz ramos opisujemy i robimy podsumowanie sezonu. Będzie to nasz wspólny projekt.

Antonie Lautier (CA 77
82)



Co raz lepiej radzi sobie w zespole juniorów. Tam zaliczył 5 asyst co jest niezłym wynikiem. Zbiera co raz lepsze oceny. Może niedługo trafi na stałe do drugiego zespołu, gdzie zagrał 3 dobre spotkania. Jesienią skręcił kostkę i wypadł z gry na miesiąc.

Bartosz Romaniuk (CA 72
76)



Powolutku się rozwija. Jak dla mnie to zbyt wolno. Musi przyłożyć się do treningu jeśli chce grać w Premier League. Średni sezon w jego wykonaniu. Bartek nie grał zbyt często w juniorach (15 spotkań), a w rezerwach rozegrał raptem 4 mecze. Wszystko przez kontuzje mięśnia łydki która powróciła. Nabawił się jej w sierpniu, a do gry wrócił pod koniec listopada.

Bulguun Baatar (CA 76
75)



Całkiem nieźle radzi sobie w zespole U-19. 3 bramki i 3 asysty w 16 spotkaniach. Do tego całkiem niezłe noty. Jesienią grywał mecze w kadrze narodowej U-22, a w marcu 2015 roku zadebiutował w kadrze seniorskiej. Zagrał w meczu przeciwko Tadżykistanowi i zdobył dwa gole. Wystąpił również w spotkaniu z Malezją. Prawie cała jesień przepadła mu na leczenie kontuzji mięśnia łydki.

Damian Trzaskowski (CA 68
73)



Damian zaliczył dobry sezon w lidze juniorskiej. Zdobył 5 bramek i miał aż 7 asyst. Dobry wynik. Oby tak dalej. Pod koniec sezonu nadwyrężył staw skokowy.

Daniel Szumiwąs (CA 76
87)



Dobry sezon we Francji. W tamtejszej lidze juniorów zdobył pięć bramek w 22 występach. Całkiem niezły wynik. Grywał też dwa razy w rezerwach i wystąpił dwa razy w Pucharze Francji. Wyrasta z niego co raz lepszy zawodnik. Miał kilka urazów i odpoczywał niecałe 2 miesiące.

Dawid Hajzer (CA 67
73)




Nie najlepszy rozwój polskiego bramkarza. Łącznie pauzował niecały miesiąc. Niestety tylko 8 rozegranych meczy w U-19. Jak na razie nie wygląda na dobrego zawodnika. Pora wziąć się do pracy.



Godwin Ejogo (CA 81 88)



Niezły rozwój nigeryjczyka. Trzy mecze w pierwszej drużynie, niestety niezbyt udane. Na szczęście nie jest zbyt kontuzjogenny. Wypadł z gry na zaledwie 3 tygodnie. Jest ważnym zawodnikiem reprezentacji U-20. W juniorach rozegrał 21 spotkań, natomiast w rezerwach 15 zdobywając jedną bramkę
.

Guilerme Alves (CA 64 65)



Bardzo slaby rozwój Guilerme. Liczne kontuzje dały się we znaki. Ponad 6 miesięcy poza grą. Miał spore problemy z kolanami. Mimo to rozegrał 14 dość dobrych spotkań w U-19. Miał też 18 występów w rezerwach oraz wszedł z ławki w ligowym meczu Piasta.

Hipolit Trando (CA 68
72)



Nie wykazał zbytniego zaangażowania w treningach. Niecały miesiąc poza grą. W Porto U-19 zagrał ledwie 11 razy. Potrafił za to utrzymać aż 7 razy czyste konto.

Hubert Nosal (CA 75
82)



Hubert ma duży problem z kontuzjami. Łącznie 4 miesiące poza grą nie pozwoliły mu na szybki rozwój swego talentu. 20 spotkań rozegranych w lidze juniorskiej, w których zanotował 4 gole oraz 6 asyst. W dorosłej drużynie Niecieczy zaledwie jeden mecz z ławki. Jeżeli chce myśleć o grze w pierwszym zespole, to najwyższy czas wziąć się do roboty.

Jakub Miernik (CA 63 75)



Jakub nareszcie zaimponował zaangażowaniem. Rozegrał 33 występy w juniorach, notując 3 bramki oraz 2 asysty. W rezerwach nie szło mu już tak dobrze, lecz mimo to zagrał łącznie w 26 spotkaniach, z czego 10 razy wchodził z ławki. Do tego jeden mecz z ławki w polskiej Ekstraklasie. Jego łączny czas przebytych kontuzji wyniósł lekko ponad 3 tygodnie. Jeżeli w następnym sezonie wykaże tak dobre zaangażowanie to rozwinie się bardzo szybko.

Jarno Ziarno (CA 85
96)



Całkiem dobry rozwój tego zawodnika. Ciekawą rzeczą jest brak jakiejkolwiek kontuzji. Jeden mecz w Capital One Cup w barwach Tottenhamu, w którym zanotował asystę. W Premier League 2 wejścia z ławki na 10 i 26 minut. Do tego 11 spotkań w rezerwach, 19 w lidze juniorskiej oraz 3 w Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19. Jest też częścią reprezentacji Polski U-21.

Jarosław Tetlej (CA 94
104)



Kolejny bardzo dobry sezon. Rozwija się całkiem nieźle. Najważniejsze, że gra w Czeskiej Gambrinus Lidze. W 24 występach zaliczył jedną asystę. Pomimo tego, że nie miał zbyt wyskoich ocen zebrał bardzo cenne doświadczenie. Jest najmłodszym debiutantem i najmłodszym, który gra obecnie w lidze. Jego zespół zajął 6 miejsce. Jarek zalicza też kolejne występy w reprezentacjach U-19 i U-21.

Jules Lisowski (CA 70
77)



Najważniejszy fakt to brak kontuzji w tym sezonie. Jules zagrał dwa mecze w podstawowym składzie Rennais w Pucharze Francji. Do tego jedno spotkanie w Pucharze ligi francuskiej i również jeden mecz w Ligue 1. W rezerwach 8 spotkań z jednym golem na koncie. W juniorach też nie szło mu najgorzej. 22 mecze, w których zanotował 1 asystę. Do tego wybitnie udany mecz w Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19, w którym zanotował 2 asysty. Trzeba powiedzieć, że Jules nie rozwija się zbyt szybko choć nie jest najgorzej. Ma jeszcze kilka lat, aby osiągnąć niezły poziom.

Kamil Wroński (CA 72 77)
 

Kamil zaczyna przebijać się do pierwszej drużyny. W Ekstraklasie rozegrał dwa mecze z lawki, które były średnio udane. Do tego dołożyć trzeba 20 spotkań w rezerwach, w których niestety aż 14 razy wchodził z ławki rezerwowych. W juniorach szło mu znacznie lepiej. 28 występów, 4 bramki oraz 10 asyst. Pomimo wielu występów Kamil nie rozwija się na wybitnego piłkarza. Musi wziąc się do większej pracy w przyszłym sezonie. Niecałe 2 miesiące pauzował w skutek kontuzji.

Konrad Cielepa (CA 111 122)



Najlepszy zawodnik projektu troszeczkę przystopował w rozwoju. Jednak i tak jego CA robi wrażenie. W lidze U-18 zdobył 15 bramek i 12 asyst. Był najlepszym strzelcem i drugim asystującym w swojej grupie. W rezerwach zdobył 11 goli co również było najlepszym wynikiem. Powinien dostawać więcej szans gry w Ekstraklasie. W tym sezonie 2 spotkania od pierwszego gwizdka i trzy mecze z ławki. Pokazał się w nich z bardzo dobrej strony. Asysta i trzy bramki to świetny wynik jak na polskie warunki. W przyszłym sezonie ma stać się wartościowym graczem Legionistów, którzy zdobyli wicemistrzostwo będąc tuż za Lechem.

Krzychu Wacek (CA 78
89)



Krzychu zaczyna bardzo dobrze się rozwijać. Pauzował miesiąc w skutek skręcenia kostki. W juniorach całkiem przyzwoicie - 29 spotkań, w których zanotowal 2 bramki oraz 2 asysty. W rezerwach 18 meczy, lecz aż 9 z ławki rezerwowych. Do tego jeszcze 2 spotkania w Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19. Widać u niego chęci do tego, aby zacząć grać w pierwszym zespole. Musi jeszcze trochę popracować nad umiejętnościami, bo bez nich to nawet największe chęci nie wystarczą.


Krzysiek Brzeziński (CA 81 88)



Jesień średnio udana. Grywał w sparingach pierwszej drużyny, aby nabrał doświadczenia oraz w U-19. Do tego jeden występ w Pucharze Króla. Wiosną trenował w Racingu Santander do którego został wypożyczony. Rozegrał 7 spotkań w Segunda Division B czyli trzecim poziomie rozgrywek w Hiszpanii. Swoją drogą to dziwne, że Racing spadł tak nisko. Krzysiek zebrał cenne doświadczenie i wyrasta na dobrego piłkarza.

Krzysiek Dudek (CA 72
81)



Nienajgorzej, choć mogło być znacznie lepiej. 26 spotkań w juniorach, w których zanotował 4 bramki oraz 3 asysty. W rezerwach nie potrafił wygrać rywalizacji z dużo lepszymi zawodnikami. Zagrał tylko 4 spotkania. Cieszy fakt, że zagrał w meczu Ekstraklasy przez 12 minut i zdobył bramkę.

Krzysztof Jarząbek (CA 95 108)



Krzysztof staje się co raz lepszym zawodnikiem. W tym sezonie rozegrał 2 mecze w Pucharze Włoch, w których zanotował asystę. Wystąpił też w 2 spotkaniach Serie A, lecz tylko z ławki rezerwowych. W drużynie U-20 rozegrał 34 mecze z jedną asystą na koncie. Wciąż jest także reprezentantem kraju w kadrze do lat 21. Poważniejszych kontuzji nie było choć kurował się ponad 2 miesiące.

Łukasz Czyżycki (CA 72 78)



Wciąż nie przykłada się do treningów. Słabiutki sezon. W drużynie U-18 tylko 10 rozegranych spotkań. W rezerwach jeszcze gorzej. Zaledwie 4 mecze rozegrane. Cieszy mecz w pierwszej drużynie, gdzie był wyróżniającą się postacią. Nota 7.80 oraz zachowane czyste konto pozwoliły mu na stanie się jednym z najlepszych zawodników tego spotkania. Tylko 2 tygodnie poza grą w skutek skręconego stawu kolanowego. Musi pracować jeszcze ciężej.

Łukasz Fabers (CA 72 76)



Z każdym kolejnym sezonem Łukasz zyskuje kilka punktów CA. Nie jest to dużo, ale zawsze coś. W takim tempie do ukończenia 20 roku życia może nie przebić się do pierwszej drużyny. W tym sezonie rozegrał 17 spotkań w młodzieżowej drużynie oraz 12 w rezerwach. Nie były to jakieś wybitne występy ani nawet dobre. Fabers dość często meldował się u fizjoterapeuty. Czas jaki spędził lecząc kilka kontuzji wyniósł blisko 4 miesiące.

Malinho (CA 101
111)



Malinho zaczyna ukazywać swe aspiracje do gry w pierwszym zespole. Jego rozwój imponuje, mimo iż jego łączna przerwa w grze wynosiła aż 4 miesiące. Młody Portugalczyk rozegrał 22 mecze w juniorach, notując 5 bramek oraz 1 asystę. Wystąpił także w Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19 i 21. Dzięki swojej pracowitości imponuje pod każdym względem. Być może jest to nowy portugalski Xherdan Shaqiri? Czas pokaże.

Marcin Adaszewski (CA 75
81)



Marcin wygląda co raz lepiej. Rozegrał 23 spotkania w drużynie juniorskiej, w których 10 razy zachował czyste konto. Wystąpił również w 13 meczach Arki Gdynia w II lidze. Nie były to zbyt dobre występy, ale jego drużyna awansowała do I ligi.

Marian Carstea (CA 87 90)



Dużo słabszy sezon rumuńskiego zawodnika niż dwa poprzednie. Tylko 11 spotkań w rezerwach oraz 13 w juniorach, w których szło mu o wiele lepiej (bramka i asysta). Do tego jest ważnym zawodnikiem reprezentacji Rumunii do lat 21. W Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19 wystąpił w pięciu meczach, niestety niezbyt udanych. Musi bardziej przykładać się do treningów. Łącznie pauzował niecały miesiąc w skutek licznych urazów.

Mariusz Kuźmicz (CA 72
78)



Przed kolejnym sezonem trafił do Olympiakosu Pireus. Grecki klub zapłacił zaledwie 65 tysięcy. Wiadomo było, że Mariusz nie będzie miał szans na grę w pierwszym zespole czy rezerwach więc wypożyczono go do Kalithey grającej w II lidze Greckiej. Tam rozegrał aż 11 spotkań w pierwszej drużynie. Dzięki treningom z pierwszym zespołem staje się co raz lepszym zawodnikiem. W kolejnym sezonie ma przedłużyć wypożyczenie w tym klubie.

Mateusz Iwan (CA 68
84)



Świetny rozwój Mateusza. Pierwsze dwa sezony nie napawały optymizmem. W tym widać olbrzymią poprawę. Jeśli utrzyma poziom z tego sezonu to będzie niezłym zawodnikiem. Bardzo często bo, aż 33-krotnie wybiegał na boiska juniorskiej ligi. Niestety nie miał zbyt imponujących statystyk. Tylko 2 bramki i 2 asysty a to za mało jak na ofensywnego gracza. W rezerwach 19 występów i jeden gol. Mateusz zagrał także po jednym spotkaniu w Pucharze Polski i Superpucharze oraz 2 razy z ławki wszedł na boiskach Ekstraklasy. Regularnie powoływany na mecze reprezentacji Polski U-19.

Mateusz Wilk (CA 77
85)



Niezła postawa Mateusza na treningach oraz przede wszystkim w meczach w lidze juniorskiej. Rozegrał tam 30 spotkań, notując 2 bramki oraz aż 15 asyst co było najlepszym wynikiem. Takie występy napawają optymizmem. Niestety w rezerwach nie powtórzył tego wyczynu. Tam wystąpił w zaledwie 6 meczach aplikując przeciwnikowi jedną bramkę. Rozegrał również mecz w pełnym wymiarze czasowym w Pucharze Polski oraz 2 mecze w Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19. W kadrze U-19 jest podstawowym zawodnikiem.

Maxi Antonio Tsigalko (CA 79
85)



Bardzo średnio. Maxi'ego stać na zdecydowanie lepszą grę. Brak jakiejkolwiek kontuzji to chyba najjaśniejszy punkt w tym sezonie. 17 spotkań w rezerwach okraszonych trzema bramkami oraz jedną asystą. W juniorach również 17 meczy, w których bilans wyniósł odpowiednio 3/3. Cieszy postawa w Eliminacjach Mistrzostw Europy U-19, w których rozegrał 4 mecze, strzelił 2 bramki i zanotował jedną asystę. Małymi kroczkami pnie się ku górze.

Michał van der Biel (CA 76 91)



Michał zaliczył udaną jesień. Grywał w juniorach i rezerwach zespołu Teplice. Pojawił się także 6 razy na boiskach ligowych. Całkiem uadne wypożyczenie ze Stomilu. Po powrocie do macierzystego klubu Sevilla złożyła ofertę w wysokości 325 tysięcy euro. Władze Stomilu bez wahania przyjęły tą ofertę, a Michał stał się czwartym zawodnikiem z projektu grającym w Sevilli. Jak na razie grywa tam w zespole U-19, ale ma już całkiem udane występy. Sześć bramek i tyle samo asyst to ciekawe osiągnięcie. Do tego rozwija się całkiem nieźle.

Olivier Janota (CA 73
76)



Olivier nie notuje zbyt wysokich skoków umiejętności. W ciągu tego sezonu miał zerwane ścięgno podkolanowe i 3 miesiące poza grą. Janota rozegrał 25 spotkań w juniorach, w których zdobył 8 bramek oraz zanotował 2 asysty. Jest reprezentantem Holandii U-19. W Eliminacjach Mistrzostw Europy do lat 19 rozegrał 2 bezbarwne mecze. Na razie bez występu w pierwszej drużynie Sevilli. Musi pracować jeszcze ciężej.

Patricko (CA 74
73)



Patricko zanotował spadek CA. Musi ostro ćwiczyć jeśli chce wyjechać do Europy. Jesienią rozegrał kilkanaście dobrych meczy w lidze juniorskiej. Wiosna nie była tak udana. Głównie dlatego, że zerwał ścięgno i pauzował przez blisko 4 miesiące.

Patryk Sowa (CA 75
87)



Solidny sezon w wykonaniu Patryka. Wpożyczony z Ruchu Chorzów do pierwszoligowego GKS-u Bełchatów. Wystąpił tam w 29 spotkaniach zdobywając 6 bramek oraz 1 asystę. Jest to bardzo dobry wynik jak na tak młodego gracza. Rozegrał również 2 mecze w EME do lat 19, w których strzelił 1 bramkę. Występy w pierwszej drużynie z Bełchatowa bardzo pomogły mu się rozwinąć.


Pavel Nastrachov (CA 64 71)



Nareszcie jakiś progres w wykonaniu Pavla. Lekko miesiąc poza grą Ukraińca spowodowany kontuzjami. 27 spotkań w drużynie juniorskiej i 13 razy zachowane czyste konto. Czyżby to miałby być zwrot w jego karierze? Zobaczymy.

Paweł Ryczkowski (CA 71 75)



Przeciętny sezon młodego Polaka. W juniorach rozegrał 30 spotkań, w których zdobył 4 bramki i również 4 asysty. W rezerwach dużo gorsza średnia w 22 meczach, w których zanotował 1 bramkę oraz 2 asysty. Jest również reprezentantem Polski U-19. Niestety nie rozegrał ani jednego meczu w dorosłej drużynie Widzewa. Paweł miał 3 miesiące pauzy spowodowane licznymi kontuzjami.
Pozostaje czekać i mieć nadzieję na lepszy progres.

Pete Zach (CA 69 74)



Pete wciąż słabo. Podobnie jak w poprzednim sezonie. Pauzował niedużo, bo tylko 4 tygodnie. Jesienią grał w zespole U-19. Tam udało mu się zdobyć 6 goli. Wiosną wypożyczony do Salamanci. Wystąpił w 17 meczach ligi juniorskiej, strzelając 4 bramki. Pete zanotował także 11 występów w seniorskiej drużynie. Zdobył w nich 3 bramki oraz 1 asystę. Może po powrocie do Sevilli będzie lepiej.
 
Piotr Balicki (CA 79 81)



Słabszy sezon Piotrka. W zespole U-19 rozegrał zaledwie 15 spotkań. Zdobył w nich 2 gole i zaliczył 4 asysty. Jedna kontuzja. Skręcona kostka wyeliminowała go zgry na 4 tygodnie. Oby kolejny sezon był lepszy.

Rafael Bouzanis (CA 85 94)



Niezły rozwój Greka. Brak kontuzji w sezonie 2014/15 spowodował u niego wyraźny wzrost CA. Udane występy w juniorach Realu Madryt - 29 spotkań, w tym 4 bramki oraz aż 17 asyst. Wystąpił nawet w pierwszej drużynie z Madrytu w wyjściowej jedenastce, ale niestety ten mecz był bardzo nieudany. Ponadto 3 bezbarwne mecze w Pucharze Hiszpanii.

Rafael Luís Kaminski (CA 80 85)



Nienajlepsze zaangażowanie u Rafaela. Wypożyczony z Realu Madryt do Hueski, w barwach której grał głównie w U-19. Na ponad 3 miesiące wypadł z gry w skutek licznych kontuzji. Rozegrał 26 spotkań w juniorach Hueski, zdobywając 4 bramki i 4 asysty. Wystąpił również w pierwszej drużynie, w której rozegrał 6 meczów, lecz nie wykazał się niczym szczególnym. Słabe wypożyczenie.

Renatinho Jr. (CA 83
104)



Bardzo dobry rozwój Portugalczyka. W tym sezonie nie został nigdzie wypożyczony i nie zagrał aż tak dużej ilości spotkań w juniorach Porto, lecz mimo wszystko jego CA bardzo wzrosło. 15 wyjątkowo udanych meczów, w których zdobył 8 bramek oraz 7 asyst pokazuje, że ten zawodnik coraz częściej puka do drzwi pierwszego zespołu. Co prawda jego 2 występy w Pucharze ligi portugalskiej były dość bezbarwne, ale mimo wszystko Renatinho z sezonu na sezon prezentuje się coraz lepiej. Ponadto jeden uraz, który kosztował go 4 tygodnie bez gry.

Romo Lampkin (CA 87 96)



Nienajgorszy sezon w jego wykonaniu. Krótka pauza, bo zaledwie 8 dni (wstrząśnienie mózgu) i bardzo udane mecze w lidze U-19. Rozegrał tam 37 spotkań, w których zdobył 10 bramek oraz zanotował 15 asyst. Był trzecim strzelcem i najlepszym asystentem. Do tego dochodzą 2 mecze w Pucharze Hiszpanii oraz dwa spotkania w EME do lat 19, gdzie raz asystował. Jak tak dalej pójdzie, w przyszlym sezonie może eksplodować.

Sebastian Pereira (CA 64 72)

 

Jesienią grał w juniorach Benfici. Tam 15 spotkań w lidze U-19. Zaliczył w niej aż 6 asysty. Całkiem nieźle. W zimowym okienku przeniósł się do Manchesteru City gdzie gra z dwoma innymi forumowiczami. Mistrz Anglii wyłożył za tego utalentowanego pomocnika okrągły milion euro. Sebastian w City rozegrał kilka spotkań w juniorach i kilka w rezerwach. Może w kolejnym sezonie będzie lepiej. W tym sezonie jego rozwój zatrzymały liczne urazy i kontuzje, których łączny czas wyniósł pół roku.

Slavo Extabe (CA 86
98)




Bardzo udany sezon Mołdawianina. Może nie zagrał dużej liczby spotkań, bo jedynie 16 w lidze juniorskiej oraz trzy w dorosłej drużynie, ale bardzo dobrze pracował na treningach, dzięki czemu rozwinął się niezwykle dobrze. Niecałe 2 miesiące poza grą. Oby tak dalej.

Szczepan Para (CA 6262)



Szczepan stoi w miejscu. Wcale się nie rozwija. Jest najsłabszym zawodnikiem projektu. Jak tak dalej pójdzie to skończy gdzieś w III lidze. Mam nadzieję, że obudzi się i zacznie jeszcze ciężej trenować. Chodzą plotki, że Szczepek powiedział trenerowi o problemach rodzinnych, aby nie musiał tak często przychodzić na treningi. Jak niektórzy twierdzą to była wymówka, żeby móc z kolegami chodzić na piwo i do klubu. Pora wziąć się w garść.

Szymon Wyżlic (CA 78
89)



Szymon pod okiem trenerów z Londynu rozwija się na całkiem przyzwoitego zawodnika. Może nie uda mu się przebić do pierwszej drużyny, ale na pewno da radę sobię w nieco gorszych ligach. Czas pokaże. W tym sezonie dobrze spisywał się w drużynie U-18. Sześć goli i trzy asysty i do tego średnia ocen powyżej 7.0. Gratulacje.

Terry McGuinness (CA 88
105)



Świetny sezon Anglika. Znakomicie się rozwija. W zespole Manchesteru City do lat 18 zdobył 5 bramek i miał 2 asysty. Przebił się także do rezerw gdzie zagrał 7 razy. Już nie długo może trafić do pierwszej drużyny. W ciągu sezonu 3 urazy które przerwały grę na okres 2 miesięcy.

Thiago Wolin (CA 80
83)



Troszkę zahamował się jego rozwój. Być może to przez zerwane ścięgno. Od października do początku stycznia Thiago pauzował i nie był w stanie trenować. Pomimo tego rozegrał 24 spotkania w zespole U-18. Tam zdobył 11 bramek i asystował przy 15. Zdobył on wiele nagród w lidze juniorów. Był w niej drugim strzelcem, najlepszym asystentem, najlepszym zawodnikiem oraz najczęściej nagradzanym nagrodami dla gracza meczu. Wolin wystąpił także w 17 meczach rezerw. Były to dobre występy. Dwie brammki i trzy asysty. Jest ważnym ogniwem w reprezentacji do lat 19. Widać, że rośnie nam świetny zawodnik.

Tim Allen (CA 80
105)



Tim miał fantastyczny sezon. Rozwija się na wartościowego zawodnika. Już ma ponad 100 CA. Bardzo dobry wynik. Zaliczył kilka dobrych występów w reprezentacji USA U-20. Razem z nią zagrał na mistrzostwach kontynentu do lat 20. Zdobył nawet bramkę a Stany Zjednoczone wygrały turniej. W klubie jest wiodącą postacią zespołu U-18. Dwie bramki i 4 asysty oraz bardzo dobre noty. Zaliczył też występy w rezerwach, które nie były juz tak dobre.

Vlad Palownik (CA 75
84)




Lepszy sezon niż dwa pozostałe. Powolutku zaczyna się rozwijać. Najlepszy bramkarz projektu. Jesienią wypożyczony do Crawley. Tam rozegrał 14 spotkań w których miał 3 czyste konta. Nie notował zbyt udanych występów i zimą powrócił do Arsenalu. W Londynie zagrał po 5 spotkań w rezerwach i U-18. Dostał też szansę gry w kilku meczach reprezentacji U-19 i U-21. Sezon mógł być
lepszy gdyby nie kilka urazów i przerwa przez 2 miesiące.






1.Tim Allen - 15 pkt
2.Renatinho Jr. - 12 pkt
3.Jarosław Tetlej - 10 pkt

4.
Terry McGuinnes - 8 pkt
5.Michał van der Biel - 6 pkt
6.Konrad Cielepa - 5 pkt
7.Krzysztof Jarząbek - 4 pkt
8.Mateusz Iwan - 3pkt
9.SPatryk Sowa - 2 pkt
10.Malinho - 1pkt



1.Jarosław Tetlej - 22 pkt
2.Konrad Cielepa - 20 pkt
3.Tim Allen - 15 pkt
3.Renatinho Jr. - 15 pkt


5.Krzysztof Jarząbek - 14 pkt
6.Terry McGuinnes - 9 pkt
7.Maxi Antonio Tsigalko - 8 pkt
8.Romo Lampkin - 6 pkt
8.Michał van der Biel - 6 pkt
10.Malinho - 5 pkt

10.Godwin Ejogo - 5 pkt
12.Mateusz Iwan - 3 pkt
13.Patryk Sowa - 2 pkt
13.Slavo Extabe - 2 pkt

Komentarze (0)

Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.

Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ
FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.