To wejdź sobie w ustawienia i zmień na polski. Chyba, że nie umiesz podstaw angielskiego, aby dojść do ustawień?
Pomogę Ci: Steam -> Settings -> Interface -> Select language.
Nie wiem gdzie słyszałeś takie pierdoły jak jakaś licencja. Po prostu musisz mieć oryginalną wersję gry. Jeśli masz pirata zapomnij o edytowaniu.
Pomogę Ci: Steam -> Settings -> Interface -> Select language.Nie wiem gdzie słyszałeś takie pierdoły jak jakaś licencja. Po prostu musisz mieć oryginalną wersję gry. Jeśli masz pirata zapomnij o edytowaniu.



Oczywiście, że ze steama.
????
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty