Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 dani85 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Tluszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
25.01.2006 17:13    #78971     Sufler - Porady do gry - chce do wiekszego klubu
Sęk w tym, że mimo niezadowolenia grają świetnie, niestety już przesądzone, że 3 odchodzi za darmo do Hiszpanii :( Może ktoś wie co zrobić, żeby klub im się tak szybko nie nudził

Proletariat

25.01.2006 16:52    #78972     Sufler - Porady do gry - chce do wiekszego klubu
Liczysz, że jak raz wyjdziesz z grupy to wszystkich zadowolisz. Lepiej takich piłkarzy sprzedać , bo nic wielkiego ie grają jak nie są zadowoleni, a można za nich niezłą forsę wyciągnąć. Chyba, że jakoś uda Ci się ich przekonać do pozostania, np. pochwałami w mediach i po meczach. Osiągnięciem jakiegoś spektakularnego sukcesu itp.

Proletariat

25.01.2006 16:50    #78973     Sufler - Porady do gry - szerokosc, szybkosc
Co do szybkości proponuje grać szybko z lepszymi drużynami od swojej a wolno ze słabszymi - takie są moje wnioski z gry Wisłą. Podobnie z szerokością. Z lepszymi lepiej wąsko, a z gorszymi szeroko; choć to też zależy od taktyki przeciwnika.

 dani85 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Tluszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
25.01.2006 16:46    #78974     Sufler - Porady do gry - chce do wiekszego klubu
Sprawa wygląda tak: gram sobie Legią, 3 sezon i 4-5 graczy chce zmienić klub na lepszy, nie chcą nowego kontraktu, chcą być koniecznie na liście transferowej. Dodam, że to filary mojej dtużyny. Gram 2 sezon w Lidze Mistrzów i teraz wyszedłem z grupy a mimo to chcą odejść. Dlaczego i czy w przyszłości da się zapobiegać takim incydentom. Nie chcę żeby gracze warci grube miliony odchodzili za darmo :(

Proletariat

24.01.2006 21:53    #78975     Sufler - Porady do gry - Gra Repr Polski
Nie wiem czy to kolejny bug czy poprostu ja nie potrafię grac ale...Zacznijmy tak,grałem w EMŚ dobrze wygrałem ostatnie 3 mecze z Austrią,Walią i Anglią(2-1) w towarzyskim z Włochami 1-0 i w towarzyskim z Tajwanem(powołałem piłkarzy tylko z Polskich klubów) wygrałem 2-0...Pojechałem na MŚ z nadzieją dojścia do cwiercfinału...Byłem w grupie z Portugalią,Paragwajem i Iranem...Przegrałem z Portugalią 0-1 z Iranemm 2-4 i zremisowałem z Paragwajem 0-0...Dobra rozumiem,mały wypadek przy pracy,ale nie w tym przypadku...Grałem już repr Polski 5 razy i zakażdym razem w EEMŚ szło mi tak dobrze,w towarzyskich również,a na MŚ przegrywałem wszystkie mecze...Powiedz ktoś czy spotkał się z tym samym...Dzięki za każdą odpowiedź...

 mideros Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.03.2005
Poziom ostrzeżeń: 0
23.01.2006 22:30    #78976     Sufler - Porady do gry - Problem exe.
mialem keidys tki problem. wiem jakie to cierpienie ale po kilku godzinach szperania w katalogach FM znalazlem taki folder jak "Temp". w tym folderze bylo mnostwo plikow lecz po namysle stwioerdzilem ze temp to temp i skasowalem to. gra od razu ruszyla dalej. wiec moze sprobuj tego. powinno pomoc. pozdrawiam

Proletariat

23.01.2006 15:38    #78977     Sufler - Porady do gry - Graphic Pack Premiership
Sciagnalem sobie English_Premier_League_Superpack_v1.0_qwas, sa to dodatki graficzne do Premiership. Tu mam problem, bo nie wiem jak to wgrać. Jest napisane, gdzie tylko ze w tym miejscu mam akurat katalogi do nizszych lig angielskich, a do premiership nie ma. Nie wiem jak nazwac (ten stworzony) katalog do premiership, zeby działało. Próbowałem różnych nazw i nic :/
logos - C:......Sports InteractiveFootball Manager 2006datagraphicspictureslogosclubs
kits - C:......Sports InteractiveFootball Manager 2006datagraphicspictureskitsclubs
facepack - C:......Sports InteractiveFootball Manager 2006datagraphicspicturesplayers

tylko wlasnie jest tak jak pisze, nie mam katalogu premiership, mam np. 'conference', itp.
Prosze o pomoc i z gory dziekuje ;]
pozdrawiam :)

Proletariat

22.01.2006 18:38    #78978     Sufler - Porady do gry - profesjonalizm managera
Gram Celtic'iem. Chodzi mi o profil managera. Mam ambicje na 13, Kontak z mediami na 20, odpornosc na stres 17, lojalność 20, a profesjonalizm na 8. Czym spowodowane jest to, że profesjonalizm mam tak maly.
Drugie moje pytanie: Od czego zależy wzrost profesjonalizmu.
Dodam ze reputacje mam światową, a klub globalną. (trzeba sie pochwalic osiagnieciami :) ). Proszę pomóżcie!

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
Wprawdzie temat dotyczacy okresu przygotowawczego juz sie swego czasu pojawil, ale dyskusja dotyczyla ogolnie rzecz biorac przerwy letniej. Mnie zas interesuje przerwa zimowa w polskiej lidze.
W FM 2006 urlop automatycznie zaczyna sie i konczy bez naszego udzialu, w polskiej lidze w lecie. Ale w tejze polskiej lidze w realnym swiecie normalnym jest dluga przerwa zimowa, dluzsza niz letnia, w ktorej druzyny takze przygotowuja sie do rundy wiosennej.
Problem w tym, ze nie mozna samemu ustawic urlopow dla graczy, a odpoczynek moze trwac gora tydzien, pozniej trzeba ponawiac prosbe o wyjazd pilkarzy na narty ;-). Skoro tak, to znaczy ze programisci raczej nie uwzglednili dwoch okresow przygotowawczych w polskiej lidze.
I tu sie pojawia moja prosba do osob, ktore moze juz testowaly ta przypadlosc, a moze wiedza cos od strony autorow. Chodzi o to, czy jest sens dawac odpoczac zawodnikom w zimie, czy nalezy zmieniac im trening na fizyczny, podobny jak latem? I jaki sens maja sparingi w tym okresie oprocz podreperowania stanu konta ;-)? Moze wystarczy zostawic trening jak w sezonie, a rozegrac ewentualnie kilka sparingow przed sama runda wiosenna?
Ja osobiscie trzymalem sie zasady z poprzednich edycji gry, czyli dawalem odpoczynek na przelomie grudnia i stycznia, ciezkie treningi od koncowki stycznia do tydzien przed pierwszym meczem rundy wiosennej, a do tego okolo 8 sparingow, glownie dla podreperowania stanu konta :-). Nie zaobserwowalem jakis szczegolnych objawow czy przeslanek za lub przeciw, ale moze jest inny, bardziej prawidlowy dla tej gry harmonogram zajec w przerwie zimowej w Polsce? Komentarze i podpowiedzi mile widziane :-).

 gosc Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: Miastko
Poziom ostrzeżeń: 0
21.01.2006 15:45    #78980     Sufler - Porady do gry - przygotowanie do sezonu
Nie oszukujmy sie, to kolejny prezent SI, ktory juz chyba byl w poprzednich wersjach FMa, ale teraz zostal "podrasowany". Programisci pewnie nazwaliby to realizmem, ja to nazywam BUGIEM. Bo nie zanotowalem w realnym swiecie pilkarskim takiej prawidlowosci, ze co sezon trzeba przebudowywac taktyke, nawet jesli gra sie ta sama paczka, bo bez tego druzyna wygrywajaca wszystko zacznie wszystko przegrywac, a w najlepszym razie remisowac. A niestety w FM 2006 jest to zelazna zasada, ktora mnie zniecheca do tej gry, bo jak tu budowac zespol, tworzyc mozolnie taktyke pod kazdego gracza, kiedy z zalozenia za rok trzeba bedzie wszystko zmieniac???? Ja obecnie wpadlem w szalenstwo remisow. Z doswiadczenia wiem, ze pewnie predzej czy pozniej skonczy sie to wywaleniem z klubu, bo przestane zajmowac odpowiednie pozycje w klubie. A taktyki nie zmienie, zeby udowodnic sobie i nie tylko, ze FM w tej materii jest skopany. Mam jednak w glebi duszy nadzieje, ze to jednak nie nastapi i wroce do wynikow, jakie osiagalem, a osiagalem calkiem duzo...wygrywalem prawie kazdy mecz.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.