Nie mogę zatrudnić więcej trenerów.

 aneuman Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Piastów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006, 12:58    Pytanie
Witam !! Nie mogę zatrudnić więcej trenerów w moim klubie ( Polonia Warszawa ). Chciałem aby jeden trener był odpowiedzialny za jeden "reżim treningowy", niestety brakuje mi jednego. Zarząd anuluje mi próbę zakontraktowania trenera twierdząc, że mam wystarczającą ilość trenerów. Klub jest w I lidze ( już :D ) i co najwspanialsze, nie ma problemów finansowych ( jest krezusem jak na polskie realnia w FM ).
Więc jak to ominąć??
Pozdrawiam

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:38    #10
hmmmm... a ja myslalem ze to tylko u mnie ta polonia tak cienko przedzie,4-3-1-2 tez stosuje,sytuacje sa ale skutecznosci brak:/

 aneuman Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Piastów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 16:40    #11
Jak juz piszemy o Polonii .U mnie pierwszy w drugiej lidze na 6 miejscu, drugi sezon 1 miejsce i awans, trzeci sezon 9 miejsce w pierwszej lidze. Co do taktyki, to 4-4-2 ale co ja sie napocilem ze zmianami taktycznymi, idywidualnymi zadaniami dla pilkarzy to moje ( nie wspomne juz o pladze kontuzji i rarzacej nieskutecznosci ). Niestety ten sezon (2 w pierwszej lidze ) idzie mi kiepsciutko ( no moze tylko tyle, że doszedlem w pucharze UEFA do fazy grupowej notabene otrzymalem szanse gry w pucharze dzieki fair play wyeliminowalem Asconi i PARME !!! ) szukam, zmieniam taktyke, majac nadzieje na utrzymanie sie w lidze. POZDRAWIAM

 Jasio11 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.01.2007
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 14:46    #12
Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego tu zapytam:
Czy jest szansa, że zarząd pozwoli zatrudnić większą ilość trenerów lub skautów i co musi się stać żeby zarząd pozwolił ?

Ja awansowałem z 4 ligi włoskiej do 3 i teraz walczę o Serie B, ale nadal mogę zatrudnić tylko jednego fizjoterapeutę, dwóch skautów i trzech trenerów. :/

 pedro_1987 Weteran Wojny Ojczyźnianej

Postów: 1024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2006
Skąd: Stanowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 15:00    #13
Co do ograniczenia wynikającego z ilości trenerów to zaproponuj jakiemuś swojemu piłkarzowi posadę trenera, wtedy to ograniczenie nie działa:)

 Djkamo Młody aktywista

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2006
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.03.2007 15:33    #14
Przeczytaj newsa na stronie głównej to się dowiesz jak to ominąć...

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2010 22:03    #15
sorry, że odswieżam temat... ale w fm08 awansowałem do ekstraklasy, dostalem wiecej na transfery i płace i dalej nie moge nawet jednego trenera więcej zatrudnić ;/ co zrobić??????? zarząd pozwoli mi w koncu poszerzyć sztab czy co?!

 zoki750 Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.12.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2010 22:19    #16
Ja mam 9 trenerow juniorow, a tylko 4 seniorow i tez nie moge zatrudnic dodatkowych. Seju napisales, ze mozna podpisac z trenerem juniorow kontrakt na trenowanie seniorow. Nie oreientujesz sie czy po podpisaniu nowego kontraktu oprocz seniorow bedzie on dalej trenowac juniorow?

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2010 23:48    #17
@up
Jako trener - tak.
Jako trener pierwszego zespołu - nie.
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.