Nie mogę zatrudnić więcej trenerów.

 aneuman Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Piastów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006, 12:58    Pytanie
Witam !! Nie mogę zatrudnić więcej trenerów w moim klubie ( Polonia Warszawa ). Chciałem aby jeden trener był odpowiedzialny za jeden "reżim treningowy", niestety brakuje mi jednego. Zarząd anuluje mi próbę zakontraktowania trenera twierdząc, że mam wystarczającą ilość trenerów. Klub jest w I lidze ( już :D ) i co najwspanialsze, nie ma problemów finansowych ( jest krezusem jak na polskie realnia w FM ).
Więc jak to ominąć??
Pozdrawiam

 obserwator Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1508
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.07.2006
Skąd: Ułan-Bator
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 13:03    #1
Zwolnij 1 trenera ktory jest niepotrzebny. Zarzad anuluje bo uznaje ze jest wystarczajoco duzo trenerow. Nie da się tego ominąć.

 aneuman Partyzant

Postów: 47
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Piastów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 13:06    #2
tylko mi chodzi, że ja chcę mieć, muszę mieć jednego trenera do każdego reżimy, wtedy efekty treningu są bardzieje zadawalające mnie :-D W FM06 można było zatrudniać sporą ilość trenerów.

 kunXon Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 515
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2006
Skąd: Inhambane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 13:33    #3
przy podpisywaniu kontraktu z trenerem, masz napisane, ile maksymalnie przewiduje zarzad a ilu juz masz w zespole. dla przykladu ja mam w Derby County "ograniczenie" na 6 trenerow a zatrudnilem 11 i ni chu, chu prezio nie chce pozwolic na wiecej, wiec nie zawsze zalezy to od finansow. mozesz ewentualnie sprobowac zatrudniac trenerow po atrybutach np. z trenerem bramkarzy- podpisac kontrakt jako trener bramkarzy, albo trenera od przypuscmy aerobiku zatrudnic jako trenera silowego. to moze pomoc, aczkolwiek glowy nie daje ;)

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 13:57    #4
Ooo Polonia w I lidze. Mi się to chyba nie uda :] .
Co do ilości trenerów to raczej jesteś skazany na dobrą wolę zarządu. Mam podobny problem i niestety chyba będziemy zmuszeni jakoś sobie radzić.

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:02    #5
gracie polonia warszawa. niezle. ja tez chcialem ale wymieklem w polowie sezony. koszmarnie pudlowali i nie bylem w stanie nic z tym zrobic. taktycznie wszystko staralem sie ustawic zeby ich nie obciazyc za bardzo,trening byl rozdzielony odpowiednio,ale zazwyczaj mecze konczyly sie porazka wynikajaca nie z przewagi przeciwnika ale nieskutecznosci moich zawodnikow, czesto zdazaly mi sie mecze w ktorych na 10 czy 12 strzalow 1 lub 0 bylo celnych.... a jak jest u was? jaka taksa gracie bo moze to ja co chrzanie?!?!?!?*@*@*@?!?! shit

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:08    #6
Gra Polonią jest trudna. To nie ulega wątpliwości. Jestem na początku sezonu. Sprowadziłem stadko ogórasków z Polski, Rumunii i Bułgarii. Zobaczymy jak będzie. Początek mam przeciętny. Rzeczywiście jakimś tam problemem jest ograniczenie wynikające z ilości trenerów i scoutów. Ale to dodaje smaczku grze :) .

 szewcumufan Partyzant

Postów: 42
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2006
Skąd: szewcumufan@wp.pl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:11    #7
a taktyka?? jaka grasz? bo ja kombinowlem z 1 napastnikiem i z 2 napastnikami,ale za kazdym razem bylo to samo- gubila mnie celnosc:( a wlasciwei jej brak... ale zmotywowaliscie mnie zaczne znowu:)

 Seju Wybitny Literat

Postów: 3897
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.07.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:19    #8
Wejdź w trening drużyny juniorskiej - > trenerzy i podpisz z jakimś nowy kontrakt na trenera 1. zespołu. Lub przekwalifikuj jednego z trenerów bramkarzy (przez podpisanie kontraktu jako trener).

Użytkownik uznał post za pomocny

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2006 15:24    #9
Taktyka? 4-3-3 i 4-3-1-2. Na razie w tę stronę kombinuję. Skuteczność to jedna rzecz, a druga to brak sytuacji strzeleckich. Moi chłopcy są niemiłosiernie gnieceni. Poza tym już dwa razy przeciwnicy załatwili mnie strzelając bramki w doliczonym czasie gry :/ .

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.