Limit obcokrajowców spoza UE w Serie A

 makumba Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2018, 18:44    Pytanie
Witam serdecznie. Nie jestem aktywnym użytkownikiem portalu, pomimo tego, że jestem tu zalogowany od około 10 - 12 lat...Mam pytanie i w zasadzie chciałbym spytać czy ktoś ma/miał podobny problem. Sprawa dotyczy FM 2018 i jak w tytule "Limit obcokrajowców spoza UE w Serie A". Prowadzę klub w Serie A i podczas trwającego okienka transferowego wykorzystałem już limit 2 transferów piłkarzy spoza UE. Wcześniej odpuszczałem i na tym kończyły się transfery "obcokrajowców", jednak tym razem coś mnie tchnęło i postanowiłem złożyć ofertę kolejnemu obcokrajowcowi...No więc złożyłem ofertę klubowi, później kontrakt piłkarzowi i...myślałem, że w ogóle nie będę mógł zaznaczyć opcji "sfinalizuj"...Nie było żadnej blokady...Oczywiście wyświetlił mi się komunikat w trakcie oferty kontaktu że: "przekraczam limit piłkarzy spoza UE"..Ale poszedłem dalej z tym tematem...Po kilku symulacjach czasu gry otrzymałem wiadomość, że mogę podpisać kontrakt z tym piłkarzem. Tak też uczyniłem...Podsumowując w tym okienku sprowadzilem 3 piłkarzy spoza UE...Czy będę miał jakieś sankcje w grze? Np jakiś zakaz transferowy? Czy zostanę wykluczony z rozgrywek ligowych lub pucharowych? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2018 19:00    #1
Sankcje dla klubu w grze można otrzymać w zasadzie tylko za złamanie zasad Finansowego Fair Play.

FM jest tak skonstruowany, że nie pozwoli ci złamać zasad transferowych/rejestracji/zawieszeń. Nie da ci wystawić Bereszyńskiego, gdy nie powinieneś :) Skoro mogłeś przeprowadzić trzeci transfer, to oznacza, że zaszły jakieś okoliczności, np. kalendarzowe, które go umożliwiły.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 makumba Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.02.2007
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2018 19:29    #2
Sprawdziłem dokładniej w opisie zasad obowiązujących w Serie A i chyba trafiłem na tzw. "wyjątek" piłkarza, który spełniał wymogi reprezentacyjne U-21. Jestem mile zaskoczony i dziękuję @Ceyvol za Twój post :) Pozdrawiam :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.