Limit obcokrajowców spoza UE w Serie A

makumba Partyzant

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

06.09.2018, 18:44    Pytanie
Witam serdecznie. Nie jestem aktywnym użytkownikiem portalu, pomimo tego, że jestem tu zalogowany od około 10 - 12 lat...Mam pytanie i w zasadzie chciałbym spytać czy ktoś ma/miał podobny problem. Sprawa dotyczy FM 2018 i jak w tytule "Limit obcokrajowców spoza UE w Serie A". Prowadzę klub w Serie A i podczas trwającego okienka transferowego wykorzystałem już limit 2 transferów piłkarzy spoza UE. Wcześniej odpuszczałem i na tym kończyły się transfery "obcokrajowców", jednak tym razem coś mnie tchnęło i postanowiłem złożyć ofertę kolejnemu obcokrajowcowi...No więc złożyłem ofertę klubowi, później kontrakt piłkarzowi i...myślałem, że w ogóle nie będę mógł zaznaczyć opcji "sfinalizuj"...Nie było żadnej blokady...Oczywiście wyświetlił mi się komunikat w trakcie oferty kontaktu że: "przekraczam limit piłkarzy spoza UE"..Ale poszedłem dalej z tym tematem...Po kilku symulacjach czasu gry otrzymałem wiadomość, że mogę podpisać kontrakt z tym piłkarzem. Tak też uczyniłem...Podsumowując w tym okienku sprowadzilem 3 piłkarzy spoza UE...Czy będę miał jakieś sankcje w grze? Np jakiś zakaz transferowy? Czy zostanę wykluczony z rozgrywek ligowych lub pucharowych? Dziękuję z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Ceyvol Premier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

06.09.2018 19:00    #1
Sankcje dla klubu w grze można otrzymać w zasadzie tylko za złamanie zasad Finansowego Fair Play.

FM jest tak skonstruowany, że nie pozwoli ci złamać zasad transferowych/rejestracji/zawieszeń. Nie da ci wystawić Bereszyńskiego, gdy nie powinieneś :) Skoro mogłeś przeprowadzić trzeci transfer, to oznacza, że zaszły jakieś okoliczności, np. kalendarzowe, które go umożliwiły.

Użytkownik uznał post za pomocny

"To jest gad bardziej śliski niż niejeden wąż! Jak będzie w moim wieku to zostanie znanym politykiem."

makumba Partyzant

Grupa: Użytkownik

0

06.09.2018 19:29    #2
Sprawdziłem dokładniej w opisie zasad obowiązujących w Serie A i chyba trafiłem na tzw. "wyjątek" piłkarza, który spełniał wymogi reprezentacyjne U-21. Jestem mile zaskoczony i dziękuję @Ceyvol za Twój post :) Pozdrawiam :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.