Pilkarzom na mecz zmieniaja sie numery na koszulkach

 as15 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
20.04.2018, 00:18    Pytanie
Jak wyzej.Wystarczylo zagrac mecz i juz wiadomo ze jednak sie nie mylilem.Ta gra to g**no.Koniec,mam dosc .Gdybym wiedzial,nie dalbym nawet zlotowki za to dziadostwo.Kazdemu bede odradzal zakup tego chlamu.SZAJS NIEBYWALY.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.04.2018 04:09    #20
@as15 - czy to tryb 2D, czy 3D to daleko mu będzie do wyświetlania tak realistycznych scen jak w FIFIE czy PESie.
Opisałeś sytuacje tak: "napastnik nie dochodzi do dosrodkowania,wpada razem z obronca do bramki,obaj staja i zaczynaja podrygiwac,a w tym czasie bramkarz rozpoczyna gre i mecz toczy sie w najlepsze,a ci dwaj po ok.20 sekundach wybiegaja z bramki jakby nigdy nic"

Czy trudno sobie wyobrazić następująca sytuację w meczu dwóch drużyn, że zawodnicy wpadają na siebie i razem wpadają do bramki i następuje już w bramce taka wymiana zdań:
- Chłopie, nie tak agresywnie, to tylko sparing.
- Wiem, ale walcze o skład, wiesz ostatni rok kontraktu
- Spoko rozumiem, wszystko w porządku.
- Tak, dzięki

Może taka rozmowa trwać kilka, kilkanaście sekund?

No chyba, że był to mecz o coś, wtedy dialog wyglądałby pewnie tak:

- Ku**a, pociągnałeś mnie
- Nie płacz, sędzia nic nie gwizdnął
- Następnym razem Cię do**bie, zobaczysz
- Następnym razem połamie CI te kulaski, jak będziesz próbował skakać

Także możliwe?

Jeśli jest to błąd taki, jak mówisz kilkusekundowy, to zwal to na niedoskonałość silnika meczowego ( oo takich błędów jest multum i związane są one, z brakiem odpowiedniego pokazywania graficznego tego co dzieje się na boisku - piłkarze czasami wyglądają jakby jeździli na łyżwach itd - ja po prostu na nie nie zwracam uwagi, bo nie mają one wpływu na rozgrywkę, a dla mnie to jest najważniejsze).

Jeżeli będzie sytuacja, że zawodnik się zawiesi na cały mecz, tak wtedy jest to powód do zgłaszania tutaj jako błąd. Jeżeli na 20 - 30 sekund, ba nawet minutę meczu Fmowego ( nie realną minutę), jest to zachowanie dziwne, ale dające się wytłumaczyć prawdziwymi faktami - Trałkowanie Trałki, zszczepienie się piłkarzy korkami, dziwne wybicia bramkarzy ( Zentner ostatnio), nieudolność środkowych obrońców (tu już przykładów jest bez liku), bo takie szopki odprawiali prawdziwi piłkarze, więc czemu nie mogą zrobić Ci wirtualni?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.