Real name fix

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017, 17:47    Pytanie
Witam serdecznie,
Mam zagwozdkę związaną z Name Fixem, mianowicie po wgraniu go nazwy klubów oczywiście się zmieniają na takie jakie są zawarte w fix'ie, ale gdy odpalam nowego save'a z dodatkiem PLU 1.3 nazwy się zmieniają tylko do pierwszego zapisu. Po ponownym załadowaniu gry, mniej więcej 70% klubów ma nazwy podstawowe jak przed fix'em. Występuje to tylko w polskiej lidze i tylko gdy załaduję bazę z dodatkiem. Ktoś ma jakieś pomysły jak zroibć fix'a fixa :D Sprawdzałem spójność, pliki przywróciło na swoje miejsce i ponownie przystąpiłem do procedury i nadal to samo.. próbowałem zmieniać "pliki fixa na "tylko do odczytu" itd.. ale nic nie pomoga. Dodam, że mam fixa jakiegoś Gucia czy jakoś tak.. porównywałem treść z plikiem z fmscout i wszystko jest to samo. Proszę o pomoc.

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 19:43    #10
up

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 00:50    #11
Skoro edytowałeś je w dodatku, to od nowa. Gra korzysta z pliku z dodatkiem jedynie w momencie tworzenia nowej gry (nakłada zestaw zmian na oryginalną bazę), a nie w czasie rzeczywistym.

Użytkownik uznał post za pomocny

twitter.com/Ceyvol

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2017 00:55    #12
Teraz już wszystko jest dla mnie jasne. Dziękuję za pomoc.

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.07.2017 13:15    #13
Szkoda, że stosując ten dodatek nie można mieć wszystkiego ;) Wszystko fajnie, nazwy klubów zmienione, ale teraz w komentarzu podczas meczu gola strzela Wisła Kraków SA, Jagiellonia Białystok SSA. Ponoć można edytować plik match events, ale dla mnie to już czarna magia. Coś za coś ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.