Real name fix

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017, 17:47    Pytanie
Witam serdecznie,
Mam zagwozdkę związaną z Name Fixem, mianowicie po wgraniu go nazwy klubów oczywiście się zmieniają na takie jakie są zawarte w fix'ie, ale gdy odpalam nowego save'a z dodatkiem PLU 1.3 nazwy się zmieniają tylko do pierwszego zapisu. Po ponownym załadowaniu gry, mniej więcej 70% klubów ma nazwy podstawowe jak przed fix'em. Występuje to tylko w polskiej lidze i tylko gdy załaduję bazę z dodatkiem. Ktoś ma jakieś pomysły jak zroibć fix'a fixa :D Sprawdzałem spójność, pliki przywróciło na swoje miejsce i ponownie przystąpiłem do procedury i nadal to samo.. próbowałem zmieniać "pliki fixa na "tylko do odczytu" itd.. ale nic nie pomoga. Dodam, że mam fixa jakiegoś Gucia czy jakoś tak.. porównywałem treść z plikiem z fmscout i wszystko jest to samo. Proszę o pomoc.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 17:50    #1
Tak, bo fix jakiegoś gucia to ukradziony fix z fmscout.

Musisz napisać, jakie nazwy miałeś do pierwszego zapisu, a jakie masz po nim. To mi da ogólne pojęcie co się dzieje.
twitter.com/Ceyvol

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 17:59    #2
Dla lepszego zobrazowania wkleję linijkę z pliku:
"CLUB_NAME_CHANGE"1456"Legia Warszawa SA"""
"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE"1456"Legia Warszawa"

Dla powyższego do pierwszego zapisu w tabeli Ekstraklasy wyświetlają się nazwy wedle komendy SHORT_NAME czyli Legia Warszawa, Lech Poznań, Cracovia Kraków etc.
Zaś po ponownym załadowaniu save' wszystko wraca do stanu sprzed fix'a czyli. jest Legia, Lech, Cracovia.

To samo tyczy sie niższej polskiej ligi:
"CLUB_NAME_CHANGE"1468"Stowarzyszenie RTS Widzew Łódź"""
"CLUB_SHORT_NAME_CHANGE"1468"Widzew Łódź"

Przed 1 zapisem w tabeli widnieją SHORT name'y, a po zapisie zmieniają się na zwykłe Stowarzyszenie RTS itd.. dzieje się tak przy każdym zespole przez co nazwy zajmują pół monitora.

Uruchamiając karierę bez PLU 1.3 wszystko działa. Czy jedynym wyjściem jest edytowanie pliku edytora?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 18:02    #3
Ta druga opisana przez Ciebie sytuacja brzmi jak jakiś błąd pliku. Spróbuj z innym fixem.
twitter.com/Ceyvol

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 18:19    #4
Tak na szybko rozpocząłem karierę i machnąłem screeny na szybko. Sorry za wykonianie.

Przed 1 zapisem:


Po 1 zapisie, wyłączeniu gry i załadowaniu save:



p.s
Tylko zastanawia mnie to dlaczego na bazie bez dodatku wszystko działa. Nie zrzucam winy na dodatek, ale z pewnością ma coś wspólnego.

Tak czy siak pójdę za Twoją radą i pokombinuję z innymi fixami. Nic innego mi nie pozostało.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.07.2017 o godz. 18:22

 b1tz Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2017
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 19:05    #5
bo to PLU zmienia nazwy ;] miałem to samo i musiałem w edytorze zedytować dodatek PLU i ustawić te nazwy ;)

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 19:25    #6
Również doszedłem do tego wniosku po tym jak Name Fix działa bez dodatku, a dodatkiem już 'dupa zbita'.
Cieszę się, że napisałeś ponieważ utwierdziłeś mnie w moich wnioskach. Z uwagi na to, że nie jestem zaawansowanym graczem i z edytorem mam tyle wspólnego, że potrafię go uruchomić i zajrzeć po interesujące informację ;) Ale kompletnie nie znam się na edytowaniu. Mmm wiem gdzie edytować nazwy, ale czy mam tylko edytować nazwy od II ligi w dół czy również drużyn Ekstraklapy i I ligi?
Pozdrawiam miły człowieku

 b1tz Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2017
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.07.2017 22:18    #7
Ja sobie pozmieniałem nazwy drużyn od ekstraklasy po II ligę, bo niżej to już za dużo roboty ;] Jak chcesz mogę podesłać link PLU 1.7 z zmienionymi nazwami ;]

Użytkownik uznał post za pomocny

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 09:50    #8
Gram aktualnie na 1.3 :) Dzięki za informacje!

 Emilooo Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.07.2017
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2017 11:20    #9
Nasuwa mi się pytanie, ponieważ po edytowaniu nazw klubów w dodatku chciałbym go udostępnić znajomemu. I czy po tych zabiegach będą działały stare save czy trzeba będzie zacząć rozgrywkę od nowa?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.