XYZ inwestuje na przyszłość.

 Endrjju Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2011
Skąd: endriu1
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012, 17:50    Pytanie
Praktycznie w każdym klubie, w którym pracuję mam to samo. Kluby zapewniają sobie jakieś rezerwy finansowe i setki milionów złotych znikają GDZIEŚ. Piszę, bo chciałbym się dowiedzieć gdzie. Gram Lechem trzeci już sezon i na początku tego właśnie sezonu wyskakuje mi o rzekomym funduszu inwestycyjnym w wysokości ponad 100mln. zł. Ale ja się pytam po jaką cholerę?
Wiem tyle " Zarząd jest zdania, że obecna sytuacja finansowa pozwala na takie posunięcie, które gwarantuje klubowi długotrwałe korzyści ".
Bardzo chciałbym wiedzieć coś więcej. Pieniądze po prostu gdzieś przepadają? Gdzie jest kasa, za którą mógłbym rozbudować klubową bazę treningową, obiekty młodzieżowe czy nawet dobudować kilka krzesełek na stadionie..? Nie mogłem nic znaleźć na żadnym forum.

Mam to w większości klubów, nawet jeśli jest to ManCity czy Real..

Z góry dziękuję.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 14:26    #10
hmmm, przypomnial mi sie ten temat po pewnej wiadomosci w grze. otoz jakis czas temu na fundusz inwestycyjny poszlo jakies 360 mln euro. teraz zarzad w koncu sie ugial i zgodzil sie na budowe nowego stadionu o pojemnosci 65k w sumie za jakies... 16 mln euro (po odliczeniu 23 mln za sprzedaz starego obiektu) :O wiadomo, ze taki stadion tyle nie kosztuje, pozyczki zadnej zarzad nie bral, moze to wlasnie z tego funduszu najpierw zostaly pobrane pieniadze i stad taka niska cena? zagadka rozwiazana? ciekaw jestem czy jesli bym zbankrutowal to czy by przypadkiem z tego funduszu nie naplynela kasa

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 14:26    #11
hmmm, przypomnial mi sie ten temat po pewnej wiadomosci w grze. otoz jakis czas temu na fundusz inwestycyjny poszlo jakies 360 mln euro. teraz zarzad w koncu sie ugial i zgodzil sie na budowe nowego stadionu o pojemnosci 65k w sumie za jakies... 16 mln euro (po odliczeniu 23 mln za sprzedaz starego obiektu) :O wiadomo, ze taki stadion tyle nie kosztuje, pozyczki zadnej zarzad nie bral, moze to wlasnie z tego funduszu najpierw zostaly pobrane pieniadze i stad taka niska cena? zagadka rozwiazana? ciekaw jestem czy jesli bym zbankrutowal to czy by przypadkiem z tego funduszu nie naplynela kasa

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 14:26    #12
hmmm, przypomnial mi sie ten temat po pewnej wiadomosci w grze. otoz jakis czas temu na fundusz inwestycyjny poszlo jakies 360 mln euro. teraz zarzad w koncu sie ugial i zgodzil sie na budowe nowego stadionu o pojemnosci 65k w sumie za jakies... 16 mln euro (po odliczeniu 23 mln za sprzedaz starego obiektu) :O wiadomo, ze taki stadion tyle nie kosztuje, pozyczki zadnej zarzad nie bral, moze to wlasnie z tego funduszu najpierw zostaly pobrane pieniadze i stad taka niska cena? zagadka rozwiazana? ciekaw jestem czy jesli bym zbankrutowal to czy by przypadkiem z tego funduszu nie naplynela kasa

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.09.2013 14:26    #13
hmmm, przypomnial mi sie ten temat po pewnej wiadomosci w grze. otoz jakis czas temu na fundusz inwestycyjny poszlo jakies 360 mln euro. teraz zarzad w koncu sie ugial i zgodzil sie na budowe nowego stadionu o pojemnosci 65k w sumie za jakies... 16 mln euro (po odliczeniu 23 mln za sprzedaz starego obiektu) :O wiadomo, ze taki stadion tyle nie kosztuje, pozyczki zadnej zarzad nie bral, moze to wlasnie z tego funduszu najpierw zostaly pobrane pieniadze i stad taka niska cena? zagadka rozwiazana? czy to zwykly bug? ciekaw jestem czy jesli bym zbankrutowal to czy by przypadkiem z tego funduszu nie naplynela kasa

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.09.2013 o godz. 14:35

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.