Mecze wyjazdowe.

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012, 20:17    #1
Cześć, mam bardzo denerwujący problem, a mianowicie chodzi mi o mecze wyjazdowe. Czy Wy też tak macie, że na swoim boisku potraficie ograć Barcelonę z ogromną przewagą w posiadaniu piłki, celnych strzałach na bramkę i minimalną przewagą 3-4 bramkami, a na wyjeździe przegrywacie z beniaminkiem? Mam taki problem od ponad roku (w grze) i nie wiem jak temu zapobiec. Próbowałem już chyba wszystkiego: od kilkunastu zmian taktyki, po zmiany piłkarzy oraz treningu, jednak nadal nie umiem sobie z tym poradzić. Na początku gry, gdy zaczynałem, to szczerze mówiąc takich "problemów?" nie miałem, jednak po jakimś czasie strasznie się zaczęło rzucać w oczy i nie ukrywam, że jest to bardzo denerwujące. Czasami uda mi się uratować remis, ale wyniki takich meczów kończą się wysokim wynikiem (min. 3-3). Gra jest nudna, ponieważ każdy mecz wyjazdowy jest dla mnie przegrany i gdy tylko widzę, że następny mecz będzie na wyjeździe, to od razu odechciewa się grać :/ Macie jakieś pomysły w jaki sposób mogę to ogarnąć? :/

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 21:25    #2
Może inna rozmowa motywacyjna ? Może niska determinacja u twoich kopaczy ? Jeśli im się nie chce albo mają niestabilną formę, no to chyba czas ich wymienić.

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 22:10    #3
Już wcześniej próbowałem zmienić te rzeczy, które wymieniłeś i niestety nic to nie dało. Chciałbym dodać, że na dwóch różnych save'ach, gdzie gram dwoma różnymi klubami (sezon: 11/12 oraz 15/16) jest to samo. W meczach u siebie piłkarze są bardzo skuteczni i strzelają wiele bramek np. taki Cardozo przez 30 wszystkich spotkań w lidze, pucharach itp. ustrzelił 26 bramek i te bramki są w 3/4 zdobywane u siebie. Najbardziej odzwierciedla to liczba straconych bramek: u siebie do tej pory straciłem tylko 8 bramek przy 24 strzelonych, natomiast na wyjeździe straciłem ich prawie 3x więcej i strzeliłem tylko 13 - tylko kluby spadkowe są ode mnie gorsze.

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 22:30    #4
Sorry, że post pod postem, ale mam dokładnie tak samo jak on: http://www.neose(...)ic-help/
Mecze u siebie wygrywam - wyjazdy przegrywam.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.09.2012 o godz. 22:30

 ignat1 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 01:13    #5
Ja gram wszystkie mecze towarzyskie na wyjeździe i dobrze wyjazdy wychodzą w lidze :)

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 10:18    #6
Ciężki temat. Ja u siebie w FM12 nie zauważyłem takich problemów na wyjazdach, oczywiście jest trochę ciężej, ale takiego koszmaru z przegranymi meczami jak u Ciebie jeszcze nie uświadczyłem. Może najpierw zobacz jak reagują Twoi piłkarze tzn czy czasem w poradach od asystenta nie widnieje znienawidzony przeze mnie wpis "paru piłkarzy przed meczem sprawiało wrażenie, że aby wygrać wystarczy wyjść na boisko" albo coś w ten deseń. Inaczej przeprowadzaj rozmowy przed meczami wyjazdowymi, ja zawsze mówie do swoich piłkarzy agresywnie, że mają wygrać i koniec kropka. Jeśli nie ma reakcji, to wtedy rozmowa z każdym indywidualnie. Nie mieszaj taktyk, nie zmienaj ich co chwile po kiepskim meczu. Na wyjazdy ustaw taktyke bardziej defensywną, nastawioną na kontratak. Bardzo ważne wg mnie - w konferencjach prasowych mów że spodziewasz się porażki, że to nie będzie łatwy mecz itp. Ja stosuje ten trick gdy np mam serie paru zwyciestw z rzedu, lub gram z jakimiś słabeuszami, tak aby moi piłkarze nie myśleli że mecz jest wygrany bez względu na wszystko. Zobacz ustawienia rożnych. Nawet nie zlicze ile spotkań właśnie przez bramki z rożnych uratowałem.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2012 22:06    #7
Jest to dziwny przypadek ja jak gram na wyjazdach ja na 4 wyjazdy 3 wygrałem gram Sevillą. Wyniki 4:0 z zaragoza 3:0 Osassuna 1:3 Athletic (Llorente był w formie i strzelił 2 bramki 1 asysta :/) 3:1 z Espanyolem. Po 7 meczach mój Negredo ma 9 goli a Rakitic 7 asyst i tym samym prowadzą w tych dwóch konkursach w lidze. Podstawa do dobra taktyka i rozmowa motywacyjna (głównie w przerwie na drugą połowe) ale również ważne są konferncje przedmeczowe i rozmowa (interakcja) z piłkarzami. Morale to podstawa! Zawsze staram się je maxować do znakomitego.

3 w lidze przez porażkę bilans 6 W 1 L 0 R 20 ZdG 4 StG Czyli nie tak źle jak na razie.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.09.2012 o godz. 22:08

 coolos Partyzant

Postów: 38
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2012
Skąd: Oborniki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 10:44    #8
Osobiście stawiam że posiadacie zbyt ofensywną taktykę na wyjazdy, lub wywieracie zbyt dużą presje na zawodników gdy grają na ciężkim terenie (wyjazd).

Mi osobiście idzie bardzo dobrze na wyjazdach, może i nawet lepiej niż u siebie.

 demonek Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2012 23:06    #9
Dobra... wydaje mi się, że problem rozwiązany. Długo kombinowałem nad dobrą taktyką, ale jak widać opłacało się. Wyniki są dobre, piłkarze dużo strzelają, po czym mogę na nich więcej zarobić. A tutaj trochę ss'ów jak to moi piłkarze z dwóch różnych klubów się rozstrzelali i nie tylko :)

Saviola & Cardozo & Huddlestone - Benfica (1 sezon):
http://iv.pl(...)2360.png
* nigdy nie widziałem tak dużo asyst w wykonaniu jednego piłkarza w ciągu jednego sezonu, wow!

Hernandez - Palermo (1 sezon):
http://www.iv.pl(...)1865.png
* tutaj jak widać pomocnicy już tak dużo nie asystowali, ale i tak "jakimś cudem" ustrzelił sporo goli :)
+ Złoty Bucik z miażdżącą przewagą nad 2 i 3 miejscem:
http://www.iv.pl(...)1559.png

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 06.09.2012 o godz. 23:11

 preflop1 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.09.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.09.2014 22:01    #10
Możesz podac swopje rozwiązanie tego problemu, bo założyłem podobny temat, sam zmagam się z identycznym problemem.


http://www.cmrev(...)#p214467

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.