Jak grać?

 TheKronos Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.01.2012, 14:01    Pytanie
Postanowiłem objąć Man City i choć po 7 meczach zajmuje drugą pozycję ex-eaquo z Man Utd. (1.) to gra woła o pomstę do nieba! Do klubu sprowadziłem Franka Riberyego (problem z aklimatyzacją -> beznadziejna gra), Coentrao (światełko w tunelu -> wymiata w KAŻDYM meczu), Srnę ( dużo lepszy niż Richards), Hazarda (w kratkę), Modricia (bez formy) i po okazyjnej cenie Hugo Suazo (może być). Yaya gra TOTALNY piach, Tevez jest bezproduktywny a Silva i Mario próbują ale nie cząsto im wychodzi. Johnson bez kometarza...

Na początku grałem 4-3-3 (z DP, 2 ŚP i OPL, OPP + Tevez na szpicy). Traciłem mało goli ale też prawie nic nie strzelałem. Teraz przydaje się do bronienia wyniku.

Potem 4-2-3-1 (z 2 ŚP) i każdy grał tak samolubnie, że w głowie się nie mieści. Po zmniejszeniu rajdów, kontraataki nie istniały.

Teraz próbuje 4-2-2-2 (2 ŚP, OPP, OPL i 2 N) i jest trochę lepiej ale i tak nie jest dobrze.

Podania bezpośrednie, tempo szybkie, linia obrony i szerokość normalnie (z silniejszymi cofam). Boczni ofensywni pomocnicy to schodzący napastnicy. Problemem jest ustawienie środkowego napastnika (jeśli gram jednym) bo w 9 meczach strzelił 1 gol i 3 asysty. Nie mam dużego doświadczenia w FMie bo jak narazie grałem tylko Barcą i reprą Hiszpanii i Argentyny.

Przypominam, iż gram w 2011 i z góry dziękuję za każdą sugestię i pomoc.

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2012 17:34    #20
Zależy na jak długo masz kontrakt. Ale raczej nie, choć w City nigdy nic nie wiadomo ;)

Użytkownik uznał post za pomocny

 wujekzdzicho Młody aktywista

Postów: 640
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.08.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.01.2012 17:38    #21
Nie zwolnią cię, popatrz na zaufanie zarządu, Jak wchodzisz w siedzibę to się rzuca w oczy ;) Jak jest duże to na pewno cię nie zwolnią. Chyba, że w twoim sejwie Man City kupił JW - no to wtedy twoje dni są policzone.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.