Zamieszanie z reprezentacją Niemiec - FM 2011

 Maroko Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011, 22:14    Pytanie
Więc gram swoją reprezentacją Maroka. W 2012 dotarłem do finału Pucharu Narodów Afryki, gdzie uległem 2-3 po ciężkim boju z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Nadszedł czas ogólnej laby (mecze eliminacyjne z Burundi i Suazi) i w końcu EURO 2012. I co tam odkryłem? Niemcy mają jakiś nowych piłkarzy i całkowicie wymienili skład z 2010 roku. Wiem, że to ma związek z jakąś licencją czy prawami i tak dalej. Poczytałem, że można to wymienić za pomocą jakiejś łatki Vetry. Chciałbym jednak zapytać, czy łatka jakoś logicznie reaguje i przypisuje osiągnięcia jakiegoś "tworu" do realistycznego piłkarza. Po ponad 2 sezonach moim zdaniem nie ma sensu się wymieniać składu. Na przykład czy osiągnięcia Podolskiego będą ze stanu lipiec 2010 czy komputer automatycznie dopisze mu kilka meczy i bramek z okresu 2010-2012? To raczej głupie robić wyrwę dwuletnią w życiu Klose, Neuera czy Ozila i jedynie zostawić ich reprezentacyjne osiągnięcia oczami wyobraźni. Chyba, że jest możliwość dopisania im statystyk.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.12.2011, 22:18

 Maroko Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 22:48    #10
Nie wiem, nie chce mi się cofać o 2 lata w plecy (jakieś 24 godziny gry) i zacząć od nowa. Ale jednocześnie chciałbym "normalny skład" Niemiec (przecież to nie Suazi), a nie jakieś ściemnianie. Czyli jest mozliwość uzupełnienia 2 lat dla graczy niemieckich?

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 23:22    #11
Nie ma.

 Maroko Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.12.2011 23:58    #12
Cóż, zacznę od nowa. Raczej sobie poradzę, nawet wiem jakie błędy popełniłem i wiem, jakie nazwiska brać.

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 00:48    #13
Powodzenia ^^

 seba1702 Młody aktywista

Postów: 185
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.01.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.12.2011 18:42    #14
Dorzucę jeszcze od siebie. Jeżeli ktoś z was posiada jeszcze szaraków u Niemców.

To nie jest tak, że reprezentacje Niemiec i Japonii to są całkowite jakieś tam wymysły programu. Wejdźcie na profil np. Neuera i porównajcie go z którymś z bramkarzy w "szarej" reprezentacji Niemiec. Te same umiejętności, wiek i pozycja (to dotyczy graczy z pola :-)).

Każdy piłkarz z tej reprezentacji ma odpowiednika z aktualnym stanem bazy i nie są to wymysły. Jedyny plus tego zamieszania jest taki, że podczas wyczerpującego sezonu niemieckie gwiazdy są dużo bardziej wypoczęte bo odchodzi im wiele meczów z eliminacji oraz czerwcowych mistrzostw różnego typu. Co w przypadku gry bez dodatku vetra można wykorzystać w rozgrywce

Dziękuję za uwagę :-)
Jeśli okazuje się pomocny, podziękuj. To nie boli, a sprawia radość :-)

 AlChemic_ Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.05.2012 23:10    #15
jak to jest, że wielka firma zajmująca się grami komputerowymi jak Sports Interactive nie ma licencji na drużyny narodowe Niemiec i Japonii.

Przy okazji dziękuje wszystkim za wyjaśnienia chociaż to nie mój temat :P oraz szybkie pytanie: Czy w FM2012 jak wgram tego fake to muszę zaczynać od nowa? Bo mi już tak wspaniale idzie? (reprezentacje są potrzebne bo objąłem kontrolę nad kadrą narodową Włoch)

Dręczą mnie Ci Niemcy i Japońce od FM2009 bo wtedy zacząłem kupować oryginały. Dziwna sprawa.

Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.