Zapisana gra nie została wczytana

 Jarna Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011, 16:37    Pytanie
Witam,

otóż tytułowy komunikat wyskakuje mi przy próbie załadowania gry.

Gram na łatce 11.3 z dodatkami typu logopacki, kitspacki itp.

Czytałem, że trzeba zainstalować łatkę 10.2 hotfix.
To też próbowałem zrobić, ale wyskakuje komunikat " installed version is newer than this update ".

Moje pytanie brzmi "Co teraz ?" Czy mam zainstalować patcha 10.2 a potem tego hotfixa i już, czy może jeszcze po tym wszystkim załadować patch 10.3 ? Zależy mi by odzyskać save, ale z drugiej strony nie chcę by gra się jakoś popsuła czy miała więcej błędów niż przedtem.

Pozdrawiam :)

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 21:21    #10
[quote2=Jarna]
Czy takie ekscesy często zdarzają się w wersji 2011 ? To znaczy mam się szykować na częste komunikaty o niewczytaniu zapisanej gry ?[/quote2]

W 11 nigdy takie coś mi się nie zdarzyło, ostatni raz w FM09 ale to z powodu awarii kompa a nie gry.

 Magicc Ekspert

Postów: 798
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.07.2011 21:21    #11
Im dalej w las tym więcej drzew, przynajmniej ja mam takie spostrzeżenie. Tzn im więcej sezonów za Tobą tym większa szansa na posypanie się save'a - zwłaszcza jak grasz na wielu ligach i dużej bazie. Wtedy zalecam częste zapisy. Ja gram w sumie od kiedy wyszła 11-tka i pierwszy raz przytrafiło mi się to niedawno - po pełnych trzech sezonach i odejściu z Romy do ManUtd. Od tego czasu jestem ostrożny;)

 el Maestro Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2011 19:53    #12
Też mi się ostatnio coś takiego przytrafia. Zrobiłem 3 zapisy tej samej gry i wszystkie szlak trafił. Nigdy nie miałem takiego problemu, z żadnym FMem, nawet z 2011, do czasu zainstalowania łatki 11.3. 3 razy zaczynałem karierę St. Pauli i 3 razy po jakimś czasie nie mogłem wczytać zapisanej gry (już po miesiącu- dwóch w grze, nie po kilku sezonach). Przeinstalowałem FMa, zapisane gry dalej nie działają, ale łudzę się, że może gdy zacznę nową karierę, to problem już nie wystąpi. To jest wysoce frustrujące zaczynać grę tym samym zespołem od nowa i od nowa, tylko po to, by przekonać się następnego dnia, że kilka godzin grania poszło na marne.

 redfly Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.02.2012 11:31    #13
Witam! Znalazłem na jakiejś angielskiej stronie rozwiązanie problemu z nie wczytatywaniem save`a. Sam szukałem rozwiązania problemu i robiłem wszystko żeby to naprawić, więc wiem co to znaczy grać parę sezonów ukochaną drużyną i nagle bum, koniec, dlatego chciałbym sie podzielić rozwiązaniem problemu.
Na początku trzeba sciągnąć program Shadow Explorer(na google wystraczy wpisać). Jest to program do przywracania plików. Znajdujemy plik save`a w tym programie i wybieramy date przywrócenia pliku, zaznaczamy, wybieramy sciezke gdzie ma byc zapisany przywrócony save. Program tworzy przywrócony plik. Tym sposobem udało mi sie uratować mojego save`a(FM2012). Straciłem jakiś miesiąc gry[wirtualny :)] ale przynajmniej sie udało. Opcja ta udała mi się na VISCIE, nie wiem jak na innych systemach, wiem tylko że WINDOWS 7 ma taką opcję do wybrania, bez potrzeby sciaganiu programu. Prawy klawisz myszy na pliku save`a i gdzieś tam jest taka opcja. Pozdrawiam i miłego FM`owania :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.