los problemos

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2011, 15:54    Pytanie
Witam wszystkich. Otóż mam pewien głębszy prolem jeśli chodzi o sens taktyczny i mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś kto zdoła mi pomóc. W FM'a gram nie od dzisiaj , mam już mniej więcej poukładane jak to ma wszystko wyglądać ale nie mogę poradzić sobie z niektórymi założeniami. Doszedłem do wniosku że w FM są sytuacje bez wyjścia (przynajmniej dla mnie), opcje które się wykluczają, do sedna sprawy:
1. Przykładowo jest duży zamęt w środku pola-więc wypadało by grać szeroko ale z drugiej strony przeciwnik ma wysokich i dobrze grających głową stoperów i jeśli grałbym szeroko to szło by dużo dośrodkowań z mojej strony a ów stoperzy sciągali by wszystko głową.
2 Przykładowo mam niezłych skrzydłowych więc wypadałoby grać szeroko, ale przeciwnik ma dobry środek więc grając szeroko moja linia def. byłby dziurawa jak sito.
3. Przykładowo chcę grać szeroko ale przytym krótko , ale z drugiej strony tak grając jestem narażony na przechwyty przeciwnika, ale tym samych grając szeroko i szybko męcze moich zawodników.
4. Co zrobić gdy na przykład , mam dobrze usposobioną ofensywnie drużynę -wszystko cacy , wysuwam linie obrony ale z tego co wiem to grają z kontry, więc wypada mi cofnąć linie obrony by nie narazić się na piłki za kołnierz. Tylko w wypadku cofnięcia linii tworzy się dziura w mojej drużynie.

To tylko niektóre sprawy które chciałbym poruszyć. Mam nadzieję że choć poczęści wiecie o co mi chodzi i że choć trochę pomożecie. Czekam na odp mile widzane są odpowiedzi na poziomie nie za bardzo interesują mnie porady w stylu " ściągnij se takse z neta i bedzie git". Z góry dzięki.

 bugi42 Młody aktywista

Postów: 492
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.02.2010
Skąd: Tam, gdzie tysiące jezior...
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 19:35    #10
Czasami, gdy przeciwnik powoli rozgrywa piłkę i chce osiągnąć posiadanie piłki, warto jest zagrać szybkim tempem. Wtedy gdy przeciwnik straci piłkę można go szybko i niespodziewanie skontrować, podczas gdy jego linia obronna będzie powoli wysuwała się do przodu.
...

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.06.2011 19:51    #11
No dobrze ale jak to się ma do tego gdy przeciwnik gra szybko a my wolno ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.