Problem z asystentem

 LoOcas Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2009
Skąd: dsa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2010, 16:49    Pytanie
Zarząd blokuje mi rozwiązanie umowy z asystentem. Do tego nie chce on podpisać umowy jako np. trener. Ponadto nie mogę zatrudnić drugiego asystenta, bo również zarząd się nie zgadza. W jaki sposób mogę się go pozbyć?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.08.2010, 16:50

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2010 16:56    #1
Asystent, to również trener. Widocznie twój klub nie stać, by zapłacić odszkodowanie za zerwanie ważnego kontraktu. Są dwa sposoby:
1. Czekać aż się kontrakt skończy.
2. Zebrać pieniądze na rozwiązanie kontraktu.

 LoOcas Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2009
Skąd: dsa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2010 17:03    #2
Hmm gram obecnie Man City, kasy mam jak lodu, m. in. 40 mln euro na transfery jeszcze

 KrzysztofR Młody aktywista

Postów: 137
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2006
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2010 17:19    #3
Hm. Nowa gra, czy już któryś sezon?
Bo jak nowa to członkowie sztabu przez jakiś czas się zgadzają zawsze na obustronne rozwiązanie.

 Kacper125 Partyzant

Postów: 204
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2010 19:36    #4
Napisz dokładnie co pisze. Jeżeli grasz Man City, to nie powinno być problemu. Zamiast obustronne rozwiązanie kontraktu weź wolny transfer. Więcej zapłacisz, ale to może okazać się dużo skuteczniejsze.

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2010 21:04    #5
Po pierwsze - zarząd klubu nigdy nie zgadza się na zatrudnienie jako asystenta osoby nie związanej z klubem.
Po drugie - zarząd nie zgodzi się na zwolnienie z kontraktu jeśli:
nie masz innego asystenta;
delikwent ma długoletni, wysoki kontrakt;

Asystent to wyższa ranga niż trener, więc nie dziw się, że nie chce podpisać kontraktu jako trener :D

Moja rada - trenerzy chętnie akceptują kontrakty na asystenta, ale nie w druga stronę.
Znajdź trenera, który będzie miał pożądane przez Ciebie statystyki, i zaproponuj mu kontrakt trenerski w twoim klubie. Kiedy dołączy do sztabu, daj mu drugą propozycję, już na Asystenta. Kiedy ją zaakceptuje, powinieneś być w stanie zwolnic tego niechcianego.
Ja tak robię zawsze i wszystko działa.

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2010 21:25    #6
@Stokrotka89
Za przeproszeniem głupoty piszesz. Na asystenta możesz sobie wybrać dowolną osobę. Możesz bez problemu rozwiązać kontrakt z asystentem, nawet jeśli nie złożyłeś oferty nikomu innemu. Ponadto nie spotkałem się ze sytuacją zgodzenia się zarządu na 2 asystentów. Niektórzy asystenci mogą pracować jako trenerzy i część z nich godzi się na taką degradację (sam tak raz zrobiłem, bo asystent był bardzo dobrym trenerem, ale znalazłem lepszego asystenta, więc tamtego zdegradowałem).
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Stokrotka89 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Skąd: Skrzynka
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.08.2010 22:10    #7
@Pomstiborius

W takim razie, przepraszam za wprowadzanie w błąd. Pisałem w oparciu o swoje doświadczenia, a nie raz miałem w klubie kilku trenerów na kontrakcie asystentów.
Chyba, że coś w tej materii uległo zmianie od edycji 08, bo tylko w tę gram.

 LoOcas Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.03.2009
Skąd: dsa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.06.2011 22:02    #8
Odświeżam temat. Może w FM 11 jest jakiś sposób na pozbycie się asystenta :(?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.