Nieprzekonujące gwiazdy

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009, 14:48    Pytanie
Mam takie oto pytanie. Co mam zrobić, aby gwiazdy(w tym przypadku Cristiano Ronaldo i Kaka) grały na miarę swoich umiejętności? Gram Realem w FM 09 i jakoś nie czuję że gram drużyną posiadającą taką konstelację gwiazd ;/ Identycznie grało mi się chociażby Deportivo :| Gwiazdy nie są w stanie wziąć na siebie ciężaru gry, robić rajdów, po których strzelą bramkę. Gram takim ustawieniem, bez lewego skrzydłowego:
BR
O O O O
P P P
OP
N N .
Wiem, że ustawienie nietypowe, ale przynosi efekty w postaci wyników.. Chciałem aby grali tak i konsekwentnie wpajam im tę ustawienie.Tylko jak poustawiać gwiazdeczki żeby zaczeły grać?
PS. Grając jakiś czas temu Barceloną np Messi, czy Xavi mając fantaastyczne umiejętnosci grali jak przeciętniacy :| Help.

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 02.10.2009, 14:49

'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Buki Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.10.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:19    #10
Tak. robben też dobry. Nisterlooy nadaje sie jak najbardziej na jednego napastnika.

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:28    #11
[quote2=Szobinho]
Dobra, załóżmy że zamiast tych Nasrich i Guardadów dam Robbena, którego jeszcze mam w składzie. Wiec jak? 1 napadziorem grać?![/quote2]

To nie ma znaczenia. Znaczenia mają tylko: strategia meczowa, dopasowanie ról oraz związane z nimi polecenia indywidualne, instrukcje dotyczące rywali. Nie napiszę Ci wszystkiego w jednym czy dwóch postach. Gdybym miał możliwość wejścia do Twojej gry to byłaby inna rozmowa.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2009 o godz. 16:29

"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:32    #12
jak byś chciał wejść do mojej gry? :P udostępnić save?

EDIT: W sumie to wyniki są coraz lepsze. Ostatnie dwa mecze to wygrane wyjazdowe z Sevillą oraz Celticiem. Obydwa po 4:0. Mimo wszystko gwiazdeczki nie przesądzają losów meczu, wiąż...

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 02.10.2009 o godz. 16:35

'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Guezmir Młody aktywista

Postów: 1560
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2007
Skąd: Gdańsk/Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2009 16:34    #13
[quote=Szobinho]jak byś chciał wejść do mojej gry? :P udostępnić save?[/quote]

Wysłałem Ci donos my man :)
"Każdy szkoleniowiec układa zespół na swój obraz i podobieństwo, on ma uzewnętrzniać jego charakter" Rudolf Kapera

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.