Strona

Garstka pytań.

 edyta84stasiek0 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2006
Skąd: Kozie Bobki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2006, 23:04    Pytanie
Mam do was garstkę pytań. Z góry dzieki za pomoc - w FM 2007 gram dopiero od kilku dni - prezent pod choinkę.Tak na próbę zaczęłem grać Chelseą.

1, Jak należy ustawić grę aby chpdziła ona jak najszybciej.
2.Jakie atrybuty asystenta są najważniejsze.
3.Czy jest taka możliwość abym nie musiał rozgrywać meczów - tylko patrzeć na gotowy wynik ?
4.Czy zarząd zrwaca uwagę na to jak zarządzam rzerwami i drużyną U-18 - czy zwycięstwa w rozgrywkach drużynami rezerowoą i U-18 dają coś klubowi ?
5.Czy - jak gracie jakimś wielkim klubem to gdzieś tak do stycznia jedziecie ciągle ze stratą finansową klikumilionową - czy tylko mi to sie zdarza ? - Na razie doszłem do stycznia 2007 i ciągle jadę na minusie. Czy mam szanse zakonczym rozgrywki na plusie jeśli wygram wszystkie trofea ?
6.Jaką taktykę polecacie dla bardzo dobrych klubów?
7. Ilu polecacie scoutów i fizjoterapaeutów w sztabie szkoleniowym i jakie powinny być ich parametry.
8. Czy jest jakiś sposób na ściągnięcie w pierwszym sezonie jakiegoś garcza naprawdę światowego formatu - np. Ronaldinho, Henry, Ronaldo, Eto'o bez używania edytora ? -
9.Co oznacza buforowanie skórki?
10.Co się stanie jeśli moi piłkarze będą ćwiczyć na lekkich obciążeniach, aco jeśli na średnich - czy jest wielka różnica w podnoszeniu atrybutów.
11.Ilu trenerów polecacie do treningu juniorskiego i seniorskiego ?
12. Czy suma za jaką można nabyć piłkarza, która jest zawarta w raporcie scouta jest sumą przeważnie dobrą dla mnie - czy jest zawyżona?

Wiem że niektóre pytania mogą się wydawać śmieszne - ale liczę na waszą pomoc bo nie chcę zaśmieać Suflera zakładając niepotrzebnie kilkanaście tematów...

 martin Przodownik pracy

Postów: 659
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2007 15:45    #70
jak chcesz to sobie ustaw.u siebie gra sie łatwiej ale to jest oszukiwanie samego siebie.jak chcesz sie oszukiwać to lepiej nie graj w ogóle.

 edyta84stasiek0 Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2006
Skąd: Kozie Bobki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2007 15:49    #71
Dzięki - ale chodził mi o rozgrywanie eczów narodowych, U-21 itd. - czy to coś daje ? - może jakieś zyski ? i co oznacza decay ?

 martin Przodownik pracy

Postów: 659
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2007 16:09    #72
tak jak pisałem gra sie łatwiej.a gdzie jest napisane to decay?

 martin Przodownik pracy

Postów: 659
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2007 16:19    #73
decay-upadek,schyłek,chylić sie ku spadkowi

Użytkownik uznał post za pomocny

 Menedzer5 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 527
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.06.2006
Skąd: Kędzierzyn-koźle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.02.2007 17:57    #74
Odrazu proponuję www.translate.pl

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2025 by FM Revolution