FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2019 08:49    #581
Mam taki obiekt na oku:


Kiedy mogę składać w angielskich ligach oferty kontraktowe z ominięciem opłaty dla klubu?
Chcą ode mnie 6 mln, pewnie zbiłbym do 3, ale on ma ostatni sezon.
Nigdy nie przykładałem do dat wielkiej uwagi, to jest miesiąc przed? 3 miesiące?

Dopiero atakuję 3 ligę, a mam kilka transferów do zatwierdzenia powyżej 1 mln a budżet 13 milionów i zacząłem się przejmować

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.01.2019 o godz. 08:51

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2019 10:51    #582
i jeszcze jedno.

Jak koleś może mi taki raport dać mając ocenę umiejętności i potencjału na 15 i 16 i adaptacji 8:

Podania 2-5
ustawianie się 5-9
fizycznych aspektów oceniam nawet..
Przecież to na pierwszy rzut oka widać, ze to jest mieczak a on mówi że "się nada"

 hotalinho Partyzant

Postów: 13
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2019 19:51    #583
Nie wiem jakie są zasady w lidze mistrzów, ale awansowałem właśnie do 4 rundy kwalifikacji i nie dostałem jeszcze złamanego grosza. Czy to jest jakiś błąd gry ? W zeszły sezonie grając w Pucharze Euro za każde zwycięstwo chyba dostawałem kase..

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.01.2019 20:10    #584
[quote="hotalinho"]Nie wiem jakie są zasady w lidze mistrzów, ale awansowałem właśnie do 4 rundy kwalifikacji i nie dostałem jeszcze złamanego grosza. Czy to jest jakiś błąd gry ? W zeszły sezonie grając w Pucharze Euro za każde zwycięstwo chyba dostawałem kase..[/quote]

Ja dostawałem za każdą rundę kase ale budzet transferowy/płacowy nie powiekszył się mimo że sporo zarobiłem nawet po awansie do grupy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2019 00:46    #585
Nie ma tego klubu w bazie, a nie sądzę, ze będę wrzucać regularnie depesze, ale fajny smaczek, na 2 kolejki przed zakończeniem sezonu miałem punkt to lidera, oni grali ze spadkowiczem, a ja zremisowałem tylko 1:1, myślałem, że się załamię a tu taka przyjemna niespodzianka.
Ładny ścisk btw

 wrocman Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.07.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.01.2019 18:36    #586
Witam,

Ten sam problem miałem w FM2018. Podczas zapisu rozgrywki, gra się zawiesza (brak odpowiedzi dla procesu fm.exe). Jest to regularne przy 4 rundzie kwalifikacyjnej do LM. Niestety save jest nie odratowania...

Przy poprzedniej wersji problem rozwiązał się przy powrocie do starych sterowników karty graficznej ale tak ww. problem pojawił się za każdą próbą zapisu. Tutaj tylko w tym konkretnym czasie.

Proszę o pomoc...

 byku916 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2019
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 13:02    #587
Jak u was wygląda skuteczność napastników i ofensywnych pomocników? U mnie jak nie ustawie drużyny taktycznie to marnują okazje straszliwie jedna bramka na dziesięć setek ;/.
Z czego wychodzi później że najlepszy mój strzelec to środkowy obrońca który wali wszystko ze stałych fragmentów albo środkowi pomocnicy którzy mają więcej goli z dystansu niż napastnicy z sam na sam.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 15:20    #588
3 pytanka:
- gdzie sprawdzę kto jest agentem piłkarza?
- czy poziom gwiazdek trenera ma wpływ na coś w grze? Chodzi mi o reputację, nie o skille treningowe. Na przykład czy dzięki temu ze sprowadzę trenera z 3 -4 gwiazdkami reputacji to sprowadzę lepszych zawodników?
- gdzie ustawić aby piłkarze domyślnie wpadali na 4 tygodnie testów, a nie na 1, bo przy raporcie mam opcję zaproś na testy i zaprasza ich z automatu na tydzień zamiast na 4?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 15:59    #589
[quote="byku916"]Jak u was wygląda skuteczność napastników i ofensywnych pomocników? U mnie jak nie ustawie drużyny taktycznie to marnują okazje straszliwie jedna bramka na dziesięć setek ;/.
Z czego wychodzi później że najlepszy mój strzelec to środkowy obrońca który wali wszystko ze stałych fragmentów albo środkowi pomocnicy którzy mają więcej goli z dystansu niż napastnicy z sam na sam.[/quote]

Też mam z tym problem. Piszę o tym w depeszach. Na kilka rozegranych sezonów, z dobrymi wynikami z Arką i Koln, max mój napastnik strzelił 15 bramek w sezonie. Próbowałem grać na dwóch napastników, ofensywnie, defensywnie, bez różnicy.

 taczek Partyzant

Postów: 37
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.01.2011
Skąd: Pułtusk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.01.2019 19:03    #590
[quote="vicomino"][quote="byku916"]Jak u was wygląda skuteczność napastników i ofensywnych pomocników? U mnie jak nie ustawie drużyny taktycznie to marnują okazje straszliwie jedna bramka na dziesięć setek ;/.
Z czego wychodzi później że najlepszy mój strzelec to środkowy obrońca który wali wszystko ze stałych fragmentów albo środkowi pomocnicy którzy mają więcej goli z dystansu niż napastnicy z sam na sam.[/quote]

Też mam z tym problem. Piszę o tym w depeszach. Na kilka rozegranych sezonów, z dobrymi wynikami z Arką i Koln, max mój napastnik strzelił 15 bramek w sezonie. Próbowałem grać na dwóch napastników, ofensywnie, defensywnie, bez różnicy.[/quote]

Co roku tak jest. U mnie jestem po 29 kolejkach 2018/19 mam napastników Sorloth wypożyczony z Crystal Palace na początku ładował gol za golem a w październiku się zaciął również mam Drmicia wypożyczonego z nim odwrotnie na początku słabo potem lepiej 4 bramki w LM mam jeszcze Jovelijcia ale on wchodzi z ławki teraz trochę więcej gra bo Sorlotha nie kupuje więc niech on się ogrywa i mam Zjawińskiego na tyle co gra to w miarę Miałem Niezgodę ale on po kontuzji grał w rezerwach ale katastrofe i go sprzedałem za 6 mln euro do Heidenheim gram w linii 3 pomocnikami srodkowymi i oni dużo strzelają Karbownik ma 6 goli z czego 5 z wolnych również Cafu i Ndong mają kilka bramek Andre Martins najwięcej asyst

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.