Kilka pytań po długim powrocie - będę dodawał na bieżąco nowe

 LukaszPRW Partyzant

Postów: 172
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.09.2016
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2018 19:46    #21
[quote="LukasZ_VCF"]I nie wiem czy sam miałem ich wysłać, czy dopiero w lipcu pójdą co by było dziwne, czy to przez to może, że rezerwy grają baraże o awans do ligi wyżej[/quote]
I chyba właśnie podałeś rozwiązanie, dlaczego nie idą na urlopy. Pamiętam, że w którejś z wcześniejszych wersji ustaliłem sparing dla rezerw lub juniorów bodajże dzień po zakończeniu rundy i urlopów nie było. Tak więc właśnie w związku z barażem nie ma urlopu. Z drugiej strony patrząc możesz pełne siły wystawić na baraż, bo gdyby zawodnicy poszli na urlop to by zostały same szaraki.

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2018 09:27    #22
Tak było, po ostatnim meczu barażowym rezerw dostałem komunikat właśnie następnego dnia ile ma trwać do wyboru było chyba od 3 tygodni do 5...

Ciekaw jestem czy mogą rezerwy dalej grać w 2 lidze Hiszpańskiej i jeśli nic się nie zmieniło i mogą to czy ich reputacja, czy wartość będzie szybciej rosła dzięki temu ?

I ciekaw też jestem czy taki krótki urlop będzie miał wpływ na wypalenie albo niezadowolenie piłkarzy...


Grał ktoś jakimś klubem z poza tych top lig? Czyli np Celtic, Salzburg itd gdzie dominuje drużyna w swojej lidze i skupia się na coraz lepszych wynikach w LM szkoląc młodzież ?
Bo zastanawiam się czy sobie takiego save-a nie zrobić z mniejszą ilością lig żeby szybciej sezon przelatywał i się pobawić w taki sposób, bo w dużym klubie z tego co widzę jak np Valencia to trzeba grać tym co jest, ewentualnie złapać kogoś z wolnego transferu, bo środków nie ma żeby kogoś kupić...

I czy taki klub np jak Salzburg (zastanawiam się też np nad kimś z trójki Porto,Benfica,Sporting, bo też mają dobre obiekty) będzie dobrze szkolił tych regenów czy kraj też ma znaczenie i w danym się na maksa nie rozwiną ? I czy nie są tam dużo mniejsze przychody za TV, sponsorskie itd że nie będę w stanie zatrzymywać tych juniorów, bo pensje będą chcieli za wysokie ?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2018 07:36    #23
[quote="LukasZ_VCF"]


Jak dodać link lub zdjęcie ?

Jak się kliknie prawym pokaż obraz to niby jest.[/quote]

wrzucaj fotkę na imgur.com/upload
a potem jak się pokaże fotkka to najedź na nią i kliknij opcję Get share links i skopiuj link dla "BBCode (Forums)", a potem tu wklej ten link

 LukasZ_VCF Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.11.2018
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.12.2018 09:22    #24
Jestem w czerwcu na końcu 2 sezonu, moje rezerwy grają w Segunda i zajęły 4 miejsce, awansować nie mogą więc nie grają baraży i teraz w tym sezonie mogą piłkarze iść na urlop już z dniem 8 czerwca, powinienem im pozwolić ? Bo widzę, że jak dodam trening to przesuwa się przerwa o kolejny tydzień itd... więc mógłbym wykorzystać na trening szybkości itd tylko zastanawiam się czy długość przerwy ma jakieś negatywne znaczenie później jeśli będzie za krótka ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.