Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
17.11.2018 08:07    #391
[quote="Shey"]"Zainstalowałam" :P Dobre sterowniki. Już opanowałam sytuację. W Panelu NVidia wymusiłam by tylko Ge Force komp używał i jest już ok :) Dziwne tylko, że wcześniej wszystko działało, a po patchu już nie...[/quote]

lepiej żebyś sobie wydzielił, że tylko do FMa lub innych gier używał nVidii, a tak to dedykowanej. Nie wiem czy tak zrobiłeś?

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
1
17.11.2018 08:33    #392
Brakuje mi polecenia grania na "żółtą kartkę" :D . Coś w stylu jak Mourinho przekazał Jurkowi Dudkowi , ten Casillasowi a ten Ramosowi żeby zdobył kartke by w ostatniej kolejce LM gdzie Real miał pewny awans z grupy był zawieszony i czysty był na faze pucharową . W podobnej sytuacji byłem Wisłą i próbowałem grać ostro tymi dwoma moimi zawodnikami ale niechcieli złapać tych kartek , no i cyk , po pierwszy meczu 1/16 zawieszeni obaj na rewanż :/
Wiem , że to nie realne ale fajnie by było jakby można było takie coś zrobić :D

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2018 11:52    #393
[quote="Tysqie24"]Brakuje mi polecenia grania na "żółtą kartkę" :D . Coś w stylu jak Mourinho przekazał Jurkowi Dudkowi , ten Casillasowi a ten Ramosowi żeby zdobył kartke by w ostatniej kolejce LM gdzie Real miał pewny awans z grupy był zawieszony i czysty był na faze pucharową . W podobnej sytuacji byłem Wisłą i próbowałem grać ostro tymi dwoma moimi zawodnikami ale niechcieli złapać tych kartek , no i cyk , po pierwszy meczu 1/16 zawieszeni obaj na rewanż :/
Wiem , że to nie realne ale fajnie by było jakby można było takie coś zrobić :D[/quote]
a włączyłeś grę na czas? :D żartuję, bo wątpię, żeby to mogło zadziałać

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2018 13:58    #394
Zauważyliście dziś/wczoraj, że sytuacja sam na sam są jakby takie bardziej realistyczne? Nie są jakieś takie że napastnik ma turbo spida i strzela na pełnej po długim i gol tylko zdarza się że kopie zbyt delikatnie w koszyczek bramkarzowi

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2018 14:59    #395
Już chyba z 7-8 osiągnięć na steam mi nie wskoczyło ... Co jest grane ? Też wam nie zalicza osiągnieć ?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2018 22:45    #396
Mam podobnie, kilka mi się wbiło na starcie bety oraz kilka dosłownie 3 dni temu (takich, które powinny odblokować się wcześniej), ale tak na oko z kilkanaście osiągniętych nie wyskoczyło dotąd wcale. Gram online.
twitter.com/Ceyvol

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 01:14    #397
Nie zwróciłem uwagi, nie miałem ostatnio osiągięc. poprzednie to żelazna kurtyna za najlepszą obronę w lidze

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 02:16    #398
Teraz mi wskoczyło "Do ataku" za 20 meczów z golem strzelonym pod rzad

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 08:18    #399
No mi przed chwilą wskoczyło "Niepowstrzymana siła" za najwiecej bramek w lidze podczas sezonu.
Ale takie osiągniecia jak :
1)"Podwójna korona" - Udało Ci się wygrać lige i puchar krajowy w tym samym sezonie ...
Gram na save od bety akurat skonczyłem 2 sezon Wisłą Kraków w , którym zdobyłem potrójna korone (superpuchar,puchar polski , lotto ekstraklasa) mimo to osiagniecie nie wskoczylo :(
2)"Zapraszamy"
Udało ci się zaprosić znajomego do gry sieciowej. (Wiadomo, prawda ?) W każdej poprzedniej odsłonie to osiągniecie wskakiwało odrazu po zaproszeniu kogokolwiek ze znajomych do gry w FM. Teraz mimo tego , achievement nie wpada.
3)"Co za bramka!"
Twój zawodnik zdobył nagrodę za bramkę miesiąca. (Pisałem wcześniej już o tym , że nie wskoczyło mi te osiągniecie i dalej mi "wisi" , mimo bodajże dwukrotnego odznaczenia za bramke miesiaca w tym sezonie)

Jest to irytujące :D
W poprzednich odsłonach osiągniecia te wpadały za 1 razem i nie było z nimi problemu.
Oczywiście non stop gram online , niema możliwości aby steam przeszedl samoistnie w tryb offline albo , ze rozlaczyl mi sie internet .

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 18.11.2018 o godz. 08:19

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2018 09:15    #400
ustawiłem taktykę z 3 srodkowymi pomocnikami a nad nimi 3 fałszywych napastników na pozycjach ofensywnych pomocników, gram bez formacji ataku, ale tylko na papierze bo goli strzelam w chuj
niestety również w chuj tracę
jedyny plus, ze przynajmniej nie błąkam się w strefie spadkowej tylko walczyłem Nantes do ostatniej kolejki o 7 miejsce

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.